Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Електронна музика

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 1:47 am

Не съм се интересувала от този стил, но имам предложение да направя такава тема.

Какво мислите за електронната музика? Кои са любимите ви парчета?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 1:56 am

Хихи, кой е инициаторът на тази тема, а ? wow
Ами страхотна е - трансът особено, най-много се интересувам от него..
За любимо парче е трудно да се говори, постоянно излизат по-добри и по-добри тракове, че човек не му стига топ 10 на най-яките парчета wow
Относно Дж-и Armin van Buuren ми е любимец celuvka иначе харесвам и Above & beyond, ATB, Cosmic Gate, Gareth Emery ai Ferry Corsten, Ferry Tayle, Paul van Dyk, Tiesto, Dash Berlin и т.н
wow

Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:00 am

навремето слушах такава.. :Д
Сега не може да ме впечатли cute
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:32 am

Аз самата не бих тръгнала да си тегля такава музика, но това не значи, че не я харесвам. Ако някой ми пусне с радост ще я слушам music music music
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:09 pm

wake up dead написа:
навремето слушах такава.. :Д
Сега не може да ме впечатли cute

Aa сега какво слушаш ? wasntmecute
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:17 pm

Esteticlove написа:
wake up dead написа:
навремето слушах такава.. :Д
Сега не може да ме впечатли cute

Aa сега какво слушаш ? wasntmecute

Ами от две-три години метъл ^____^
Slayer /най-великата група :Д/ ,Megadeth, Metallica, Overkill, Testament, Venom, Kreator, Destruction,Sodom, HammerFall, Children of Bodom, Kalmah, Korpiklaani, Nightwish, Primal Fear, Cannibal Corpse, Amon Amarth, Bloodbath, Sonata Arctica, Firewind, Blind Guardian ии т.н. :Д Може да има още някоя. What a Face
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:23 pm

Айй, еми Ок wow
А навремето какво точно електронно си слушал/а (май си момиче, но все пак да не объркам wasntme)
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:31 pm

Момиче, да. cute
Та, относно въпроса - :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Ей ся ще загина. Слушах някакъв хаус :Д и техно, ко беше. :? Нещо такова.. не мога да се сетя за песни, нито изпълнители opa Аааа и и DJ-и съм слушала :Д
А в момента отклонението ми е към..музика, която не знам как се нарича :Д Като тренирах брейк и от там се запалих, мн хубава музика..ама на, как се казва, не знам iz4ervqvane
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:43 pm

Ахихи, ясно usmivka usmivka
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyПет Сеп 10, 2010 2:35 am

Не знам дали Фатбойслим е към електронната музика, но много харесвам някои негови ремиксове като Weapon of joise или New pair of jeans.
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyПет Сеп 10, 2010 3:31 am

darsitu написа:
Не знам дали Фатбойслим е към електронната музика, но много харесвам някои негови ремиксове като Weapon of joise или New pair of jeans.

Мисля, че стилът, в който твори, е трип-хоп, но не съм сигурна:DDD
Иначе съм слушала няколко негови парчета и мога да кажа, че са добри usmivka
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyСъб Дек 04, 2010 5:42 pm

Постоянно слушам такава. wow Понеже Esteticlove се обяснява колко обича Армин реших да видя кви други песни има (освен само една, която знае отпреди xD) и ми хареса супер много. xD От 1-2 месеца слушам само транс. wow
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика EmptyВто Дек 07, 2010 8:22 pm

Tonny написа:
Постоянно слушам такава. wow Понеже Esteticlove се обяснява колко обича Армин реших да видя кви други песни има (освен само една, която знае отпреди xD) и ми хареса супер много. xD От 1-2 месеца слушам само транс. wow

Сериозно :О
Не вярвам на Ушите си wow wow


https://www.youtube.com/watch?v=YnS3yjLsLMI
https://www.youtube.com/watch?v=2VB_uz6G6C4 plezene
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Електронна музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Електронна музика   Електронна музика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Електронна музика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Поп музика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -Свободна зона- :: Музика-
Идете на: