Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 JusT Me - да, просто аз : )

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyНед Сеп 12, 2010 1:20 am

Здрасти на всички hi
Казвам се Деница, но моля, казвайте ми само Дени, не обичам пълното си име.
На 14 години съм, от Варна и сега ще уча в 1-ва езикова гимназия с немски (>> 8 клас). Зодия Водолей съм.... тази и Лъв са ми любимите зодии. Винаги съм си мечтала да имам по-малка сестра или по-голям брат (второто за предпочитане сякаш).
Обичам шоколада, музиката, животните.... като говорим за тях, имах два вълнисти папагала; а иначе сега имам куче - болонка, ама тя е на село, разбира се, така че не се брои.
Обичам да чета (предимно фентъзи), обичам си компютъра, обичам да излизам навън и прочее. Ходя на хип хоп. Обожавам готик метъла!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven но всъщност слушам всякаква музика, без чалга, разбира се.... ами избухлива съм, но в момента се уча на търпение, което обаче изисква страшно много време.. и също така съм много чувствителна; лесно се привързвам. Не обичам дневниците, чудя се как някои хора пишат в тях, не намирам никакъв смисъл; просто не бих могла да опиша всяко едно чувство. обичам всякакви филми - комедии, романтични, екшъни, трилъри, драми, документални и научни.... и страшни обичам, но само когато ги гледам с някой, ако съм сама, не мога hilene
какво другоо.. ами тренирала всякакви неща: модерен балет, аеробика, спортни танци, плуване, ходила съм на рисуване и т.н.
ами имам слабост към актьорското майсторство и английският език; все още нямам абсолютно никаква идея с какво искам да се занимавам; мечтая си да живея в Маями, Ню Йорк или Ел Ей; обожавам равните обувки, защото са много удобни hilene страшно много харесвам и обувките на ток и един ден ще нося със сигурност, но няма да е в близките две години да кажем. и да, обичам Варна, това е най-хубавият град в България според мен.. амиии страх ме е от високо, понякога ме гони някаква параноя - дали съм заключила вратата, дали затворих хладилника и такива работи hilene
Охх, ами айде стига толкова, питайте, ако искате да узнаете нещо hilene
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyНед Сеп 12, 2010 2:16 am

Ухаа.. такъв дълъг пост не сме имали до сега. cute

Имала ли си други домашни любимци, освем булонката? Ако можеш да си опитомиш каквото и да е животно - какво би избрала?

Защо ходиш на хип-хоп и слушаш метъл? hilene Двете на са ли различни. Тоест, такива са си де, но защо имаш интерес и към двете?

Защо не кандидатства в музикалното училище например, след като те влече рисуването? В 5ЕГ се изучава по-усилено НЕ. Защо избра точно 1ЕГ и немския език?

И аз искам да отида в посочените от теб места, може би не в Ню Йорк, но в останалите да. Обичаш ли слънцето, че искаш да ги посетиш? Защо точно там?

П.С. Отново благодарности за всичко roza
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyПон Сеп 13, 2010 6:26 am

Забравих да допълня някои неща cute
обичам The Vampire Diaries, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Desperate Housewives, Hellcats, Supernatural, True Blood, 90210, R.I.S. и още много други ^^
обичам корейската музика, и по - конкретно - корейски поп; любима група: SS501 - обожавам ги <33

Ако знаеш какви по-дълги постове има cute
Булонката е при баба ми на село, така че не я броя за домашен любимец. Но както казах, съм имала папагали, които между другото много обичах. Ами бих си взела пак папагали или куче - и по - конкретно - пинчър cute


Ами да, хип-хопът и метълът са много различни, нямат нищо общо.
Но просто този стил танци ми харесват адски много и винаги съм се възхищавала. А метълът - или по - скоро готик метълът, който слушам е нещо различно; нещо, което честно казано ми помага когато съм тъжна, защото песните са предимно такива. А танците са просто за забавление, като хоби.

Ами аз ходех на рисуване преди пве години някъде и го правех само като хоби, а не защото реално се интересувам от това като нещо повече.

Да, в 5-та се изучава по-усилено немски, но избрах 1-ва, защото просто 1-ва си е 1-ва и така или иначе пак ще се учи немски. Пък и когато си търсиш някаква работа (това е само пример), ще ти се отворят много повече възможности, ако си завършил 1-ва и го пише в CV-то ти, а не 5-та.

Да, обичам слънцето, обичам да ми е топло, обичам плаж, басейн, коктейли и приятелки в комбинация cute И бих искала да отида там, за да вкуся от техния начин на живот, който със сигурност ще много различен, но и вълнуващ ии... неизвестен. А неизвестното е интересно cute
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyСря Сеп 15, 2010 9:24 pm

Още една вампирка си намерих. :DDD (гледай на това емотиконче как са му изскочили зъбите :DD )
От Team Eric или Team Bill си?
Суки харесва ли ти, като героиня?
А добре ли изиграва ролята си според теб?
Какво смяташ за това, че Анна Пакуин и Стивън Мойер са се оженили в реалния живот?
--------
Гледаш ли "Трий Хил"?
А "Щурите съседи"? :DDD
--------
Май е само това. :DDD
Върнете се в началото Go down
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyСъб Сеп 25, 2010 10:54 pm

Определено съм от Team Eric :DDD

Ами честно казано Суки не ми харесва като героиня, предпочитам женските страшни персонажи..... plezene
А иначе самата актриса играе ролята си много добре според мен, подходяща е и т.н. На мен дори ми е направло впечатление, че като цяло те са подбирали по-обикновени актьори за каста на сериала, а не някакви супер красиви (е, има и изключения).
Според мен Ана и Стивън си подхождат както в сериала (макар че винаги ми се е искал Суки да тръгне с Ерик XD), така и в реалния живот, така чее..... дано да бъдат щастливи заедно bigsmile
Да, One Tree Hill го гледам, а съседите не; тях никога не съм ги гледала. Интересни ли са? bigsmile
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyНед Сеп 26, 2010 1:04 am

Оо отговори много бързо, все пак мерси че отговори. bigsmile
Цитат :
На мен дори ми е направло впечатление, че като цяло те са подбирали по-обикновени актьори за каста на сериала, а не някакви супер красиви (е, има и изключения).
Мда и на мен това ми е направило впечатление, но пък според мен и така си е добре. Пък и виж и тези ще се прочуят. Александър Старсгард освен с клипа на Лейди Гага от де ша го знаят. :DDD Щурите съседи - препоръчвам ти да ги гледаш от 00:00 часа по бтв всеки делничен ден. xD Пък ако не ти се гледа толкова късно можеш и от интернет. Има ги в замунда и вибокс сериите. :DDD
Върнете се в началото Go down
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyНед Сеп 26, 2010 4:38 am

Да, съжалявам, че чак сега писах, ама все не ми оставаше време.. откакто сме почнали училище и направо нямам време за нищо.. mnogo si zle

Да, той много се прочу с клипа на Лейди Гага. А иначе аз точно това мисля, че отличава Истинска кръв най-много от другите сериали - кастът.
А иначе може и да започна да гледам това за съседите :)
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) EmptyНед Сеп 26, 2010 11:56 pm

JusT Me написа:
Зодия Водолей съм.... тази и Лъв са ми любимите зодии.
Обичам да чета (предимно фентъзи), обичам си компютъра, обичам да излизам навън и прочее ,ами избухлива съм, но в момента се уча на търпение, което обаче изисква страшно много време.. и също така съм много чувствителна; лесно се привързвам. Не обичам дневниците, чудя се как някои хора пишат в тях, не намирам никакъв смисъл; просто не бих могла да опиша всяко едно чувство. обичам всякакви филми - комедии, романтични, екшъни, трилъри, драми, документални и научни.... и страшни обичам, но само когато ги гледам с някой, ако съм сама, не мога hilene
какво другоо.. ами тренирала всякакви неща: спортни танци, плуване,
ами имам слабост към английският език; все още нямам абсолютно никаква идея с какво искам да се занимавам; мечтая си да живея в Маями, Ню Йорк или Ел Ей; страшно много харесвам и обувките на ток..амиии страх ме е от високо, понякога ме гони някаква параноя - дали съм заключила вратата, дали затворих хладилника и такива работи hilene

Амии ... искам само да кажа, че сей ноче си описала мен :DDD И бтв аз съм Лъв и попринцип с Водолей много се разбирам cute
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





JusT Me - да, просто аз : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JusT Me - да, просто аз : )   JusT Me - да, просто аз : ) Empty

Върнете се в началото Go down
 
JusT Me - да, просто аз : )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: За мен-
Идете на: