Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 White Wolf

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: White Wolf   White Wolf EmptyНед Сеп 12, 2010 3:09 am

Аз съм Велислава, на 14 години, от Варна. Сега съм за 8 клас. Ще уча в 1 ЕГ в 8е, немска паралелка. Там съм по първо желание. plezene
през свободното време обичам да чета (фентъзи), да карам колело, ролери, гледам филми (фентъзи wow ). Плувам, бягам, играя футбол, баскетбол, волейбол.
Харесва ми историята, световна и българска, както и география, но не по начина, по който ги преподават в училище. Обичам и да уча езици, отдава ми се.
Искам да се науча да карам скейтборд и да свиря на китара, но ще видим това кога ще се случи. hilene
Слушам само рок музика и съпътсващите го подраздели (hard rock, heavy metal, acid rock и други). Предимно класически рок и по-малко метал (от най-старите групи-Scorpions, Guns&Roses, The Beatles, Aerosmith, Alice Cooper, Whitesnake, Deep Purple, Metallica, AC/DC, от българските-П.И.Ф., Б.Т.Р, Сигнал и пр. и пр.). metul
Имам брат на 20-ина години, нз точно. Студент в УНСС, София, нямам идея какво учи. :DDD И той слуша рок. Той може да дрънка на китара (чат-пат) и ще го карам да ме учи догодина. school
Имам и домашен любимец-дакел, много невъзпитано животно, за това повече в раздела за животните. :DDD .
Обичам да нося дънки или долнище на някой анцуг, тениска и жилетка с цип. Ако трябва да е по-официално-от онези ризки с щракащи копчета, по бързо се закопчават. :DDD
Трудно се запознавам с хората, да не говорим за сприятеляване. Не съм слънчев и усмихнат човек, по-скоро бих се определила като затворен и вглъбен, но съм всеотдайна като приятел.
Обичам всякакви животни и гадинки, падам си повече по гръбначните, по-интересни са. Възхищавам се на зеленината, винаги спирам да снимам някое интересно дърво или храст. Никога неизхвърлям боклука си, освен ако не е в коша за боклук. cute usmivka.
Май достатъчно за момента. Ако ви интересува нещо допълнително, казвайте.
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf EmptyНед Сеп 12, 2010 3:49 am

Интересуваш се от история - би ли учила право и виждаш ли се като адвокат ? rolleyes
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf EmptyНед Сеп 12, 2010 4:58 pm

Не, не знам. всъщност никога не бях се замисляла. Интересувам се и от биология и по-скоро си мислех за зъболекар, защото майка ми е такъв и вече си има кабинет. А и исках да е нещо хирургическо. Правех си сметка, че ако изкарам висше за зъболекар, бих могла да съм при нея малко на стаж, тя дотогава ще е изплатила кредита, а като се пенсионира :DDD аз ще взема нейните пациенти, и си продължавам с тях. И направо започвам да забогатявам. :DDD По принцип, това е доходна професия, ако си имаш кабинет, не плащаш кредити и всичко останало.
Е, аз просто си правех сметката. След няколко години е напълно възможно да имам съвсем различно виждане, нови насоки и пр. wow :DDD wow :DDD
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf EmptyСря Сеп 15, 2010 9:30 pm

Какво би направила, ако имаше две възможности:
- Да се научиш да свириш на китара от известен човек (Ох, на ум ми идва само Джеймс Морисън) xD?
- Да те научи брат ти

Още едно, какво предпочиташ:
- Да седиш с часове вкъщи
- Да си излязла цял ден с приятели
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf EmptyСря Сеп 15, 2010 9:41 pm

Tonny написа:
Какво би направила, ако имаше две възможности:
- Да се научиш да свириш на китара от известен човек (Ох, на ум ми идва само Джеймс Морисън) xD?
- Да те научи брат ти

Извинявам се, че се намесвам, но..
КОЙ ще откаже среща със знаменитост, особено ако ще го учи на нещо wow
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf EmptyСря Сеп 15, 2010 9:51 pm

Не знааам, питай тъпия ми мозък. xDDD rofl И аз не бих отказала естествено, но пък кой знае какви хора има. xD
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf EmptyСря Сеп 15, 2010 10:59 pm

Siyanah написа:
Tonny написа:
Какво би направила, ако имаше две възможности:
- Да се научиш да свириш на китара от известен човек (Ох, на ум ми идва само Джеймс Морисън) xD?
- Да те научи брат ти

Извинявам се, че се намесвам, но..
КОЙ ще откаже среща със знаменитост, особено ако ще го учи на нещо wow

Толкова си права. Все пак, брат ми е непрофесионален китарист, той е ходил на уроци за половин година, и после е продължил да си дрънка на китарата. wow Естествено, че бих предпочела да ме обучава професионалист, дори и аз да не стана такава. wow
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





White Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: White Wolf   White Wolf Empty

Върнете се в началото Go down
 
White Wolf
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Youtube videos not playing (only showing a white screen)?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: За мен-
Идете на: