Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^

ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share

СиТеДъ xDDDD

Go down 
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah

Брой мнения : 530
Местожителство : При морето

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 3:29 am

СДТ - синдром на тесните дънки wow
Та попаднах на един епизод по любимия ни канал Дисни wow Мда, и там пяха за СДТ. wow Учудващо - песничката ми хареса. Наистина е смислена.

Та какво в вашето мнение за този тип впити дънки, които едва ли не не ти позволяват да дишаш? Носите ли такива?

Аз лично нося по-широчки. Пак тесни де, ама не съвсем впити и прилепнали. Първото, не ми е удобно. Имам чувството, че ако се наведа и ще се спраскат. Другото - правят ги с доста ниски талии, а никой не обича да знае какво е бельото на седящият пред него wasntme Какви предпочитате вие? rolleyes

white wolf
Фен
Фен
white wolf

Брой мнения : 190
Местожителство : Гора тилилейска

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 3:42 am

попринцип обичам въз-широки дънки, но не ми харесват крачолите надолу да са широки, защото не мога да ги вкарам в ботуша. Имам един единствен чифт джинси, които са по-широки, а останалите ми дънки/панталони са нормални, не твърде тесни и не твърде широки. Но никога не съм носила тесни, з ада кажа, че са неудобни или каквото и да е друго. все пак съм виждала дебели хипопотами с тесни дънки и изглежда покъртително гнусно. все едно да си сложиш потник с голо пъпче, ако имаш шкембе. wow Дългите дънки са създадени, з ада прикриват тлъстото, освен з ада топлят и всичко останало. Добре, кльощав си-сложи си тесни дънки, ама защо, а-дже-ба ще си дебел и ще си сложиш нещо впито, само за да ти изпъкнат тлъстотиите!?
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove

Брой мнения : 237

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 3:52 am

Под впити и полепнали дънки тип цигара ли да подразбирам ? bigsmile
Хмм харесват ми, аз попринцип нося такива, ама не са кой знае колко тесни, все пак като ги мера гледам, ако се наведа да ми е добре, че да няма някоя нерпиятна изненада.
bigsmile bigsmile
Siyanah
Admin
Siyanah

Брой мнения : 530
Местожителство : При морето

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 3:55 am

Хъх, ами и аз не съм носила, по обяснените по-горе причини. Още при пробването им се отказвам от тях. Наистина, тесните дънки са създадени за дългокраките мацки, за да подчертават хубавите им фигури. Но това не включва огромен задник и висящи паласки. Отвратително ne

Едит: За цигарите говорим, но специално за 'пълните' госпожици, които излагат всичко на показ. И тесни, ама ужасно тесни. Виждала съм случаи, в които не могат да ходят от стегнато, ама не - трябва да са модерни..

Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0

Брой мнения : 117

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 7:17 am

Аз нося само дънки тип цигара. Може с 2 милиметра да са по-широки и веднага правя проблем. Неприятни случки не съм имала надявам се й да нямам.Вярно,че са с доста ниски талии,затова и избора ми на дънки не е лесен, хем плътно по мене , хем ако съм с по-къса блуза да не ми се вижда бельото под тях , много претенции на едно място ! wow

А за мацките с наднорменото тегло един съвет от мен .. Всички знаем,че го правите за да се харесате на другия пол, ама разберете , че така буквално се излагате.Прикрийте ги с нещо по-широко и резултатите няма да закъснеят ne !:]]
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead

Брой мнения : 148
Местожителство : Hell ]:)

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 3:05 pm

Така е.. за всеки човек си има определен модел дънки или панталон. cute
Относно темата за СТД :Д - Имам само един такъф сив панталон, който е по мен, обаче скоро време спрях да го нося. Дразни ме, че е много по мен, а си го взех само за да вида как ще е с него. :Д И не ми харесва много, а и отгоре ми пада.. абе въобще страшна история. :DDD А другите ми панталони и дънки са нормални.. нито много тесни, нито много широки.
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu

Брой мнения : 90

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD EmptyНед Сеп 12, 2010 10:28 pm

Аз нося "цигари", но от нормалните - не чак толкова впити в крака и с пак с ниска талия, но не и прекалено ниска. Пък и нямам нищо против ниските, стига от горе да си съм с малко по-дълга тениска. cute cute
А колкото за по-закръглените хора - и аз съм на същото мнение като вас suglasie2 suglasie suglasie
Sponsored content

СиТеДъ xDDDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СиТеДъ xDDDD   СиТеДъ xDDDD Empty

СиТеДъ xDDDD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Мода-
Идете на: