Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя е мечтаната дестинация за вас?

Go down 
+3
Esteticlove
darsitu
Siyanah
7 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:43 am

Къде искате да отидете? На почивка/за постоянно..? Защо точно там? Ходили ли сте там преди, защо искате да се върнете?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyПет Сеп 24, 2010 1:14 am

Ако ме питаш къде искам да живея, бих ти казала някой страна в Европа, най-вероятно Испания. Защо точно там? Слънчева страна, ториадори, сомбрерос - всичко, което ми трябва bigsmile bigsmile
Ако ме питаш къде искам да отида просто на почивка сигурно пак ще ти кажа същото де, но преди това ми се иска да пообиколя още нашата родина. Нали казват: Опознай родината за да я обикнеш! Много ми се ходи на ски - никога не съм карала. А на планина съм ходила само през лагери, а ми се ще да отида и със семейството. Морето ни е на една крачка, но пак ми липсва къмпинга с палатките близо до Созопол. Но там вече съм била, така или инъче - сега искам да посетя нови места!
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyСъб Окт 23, 2010 9:41 pm

Искам в Дубай и Лос Анджелис cry Сърце Сърце Сърце Сърце
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyСъб Окт 23, 2010 11:38 pm

Най-вероятно бъдещето ми се крие в България или Русия. После е въпрос на късмет дали ще мога да замина за Франция или Англия. Ходила съм в Русия, но не съм живяла. Много от близките ми живеят там. Бих искала да отида в различни държави и да обикалям света, но сигурно Франция бих искала да видя най-много. Най-добрата ми приятелка също иска да ходи там по-късно (има по-голяма възможност) и би било страхотно, ако отидем заедно ..
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyНед Окт 24, 2010 12:09 am

Аз смятам да ходя в Германия за висше, после вероятно се връщам в България да се реализирам, и се надявам до 40-годишна възраст да съм станала милионерка, за да мога да следвам истинските си мечти. wow Леееекичко наивно...Ама, кфо пък? Точно наивните мечти ни крепят да ставаме сутрин от леглото, да се учим добре...да продължаваме живота си...
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyВто Окт 26, 2010 12:53 am

Искам в Китай ai ЕлЕй и Маями.. Може би малко Австралия и Ирландия, но на първо място е Китай. А за учение.. не съм мислила, може би някоя от северните страни cute
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyСря Окт 27, 2010 4:37 pm

Твърдо искам в Испания!!! Слънчева страна, с много забележителности , за които си заслужава да отидешш ! Също така смятам там да си продължа висшето си образование в страната и след това дай боже да остана да живея там ! Но преди това искам да обиколя всяко кътче на България , ама всяко, защото реално погледнато аз нищо не съм видяла от родната ми страна.Планините,пещерите дори и пак да отида на черноморието всичко си заслужава да се види !!
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyСря Окт 27, 2010 7:32 pm

Искам да посетя Финландия, но за живеене не знам.. но все пак би било яко :Д За обучението.. общо взето критерия е извън България, на някое подходящо място :Д Също и Германия искам да посетя.
България..не ми се ходи из нея, все е едно и също, а и до сега съм била на доста места.
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyПет Окт 29, 2010 7:01 pm

ИСКАМ НА ИБИЗА! ИСКАМ НА ИБИЗА! ИСКАМ НА ИБИЗА!! cry cry trevojen
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyПон Ное 01, 2010 12:59 am

wake up dead написа:
Искам да посетя Финландия, но за живеене не знам.. но все пак би било яко :Д За обучението.. общо взето критерия е извън България, на някое подходящо място :Д Също и Германия искам да посетя.
България..не ми се ходи из нея, все е едно и също, а и до сега съм била на доста места.

Все едно и също???/!
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyСъб Дек 04, 2010 5:35 pm

Esteticlove написа:
ИСКАМ НА ИБИЗА! ИСКАМ НА ИБИЗА! ИСКАМ НА ИБИЗА!! cry cry trevojen
Аз на Какао бийч, че е по-близо xD
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? EmptyВто Дек 07, 2010 11:05 pm

Tonny написа:
Esteticlove написа:
ИСКАМ НА ИБИЗА! ИСКАМ НА ИБИЗА! ИСКАМ НА ИБИЗА!! cry cry trevojen
Аз на Какао бийч, че е по-близо xD

Лятото заедно ще ходим wow wow wow wow
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е мечтаната дестинация за вас?   Коя е мечтаната дестинация за вас? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя е мечтаната дестинация за вас?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Светът около нас-
Идете на: