Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Penfriend ^^

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Penfriend ^^   Penfriend ^^ EmptyНед Окт 03, 2010 10:51 pm

В момента по Английски за тях говорим.. тоест мислено им пишем. Вие имате ли си такова чудо? Ама истинско, с което да си кореспондирате? Ако не знаете какво е това ще обяснявам, но разчитам на общата ви култура cute

Обожавам да пиша писма. Да чакам ако е нужно седмица. През скайп му се убива тръпката и вълнението. Като бях по-малка си пишех с едно момиче от София. Сега имам около десетина, но пиша редовно с едва трима от тях, един от Финландия и двама от Полша cuteМожем да обменяме идеи за теми на писмата, а дори и адреси.
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Penfriend ^^   Penfriend ^^ EmptyПон Окт 04, 2010 1:12 am

Как сте се запознали ?

Иначе аз вече от година с една приятелка от Германия (идва си в Пловдив само за лятната ваканция, ама не се знае вече дали догодина ще дойде :Д) си пишем писма - много е яко, постоянно проверявам пощенксата кутия за писма, а и с интерес чета какво е написала - а и много и се кефя на ръкописа, тя понеже там не говори (пък какво остава за писане) на Бг и общо взето не може да пише и ми е многоо забавно wow Сей ноче 1коласник пише :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Penfriend ^^   Penfriend ^^ EmptyПон Окт 04, 2010 1:15 am

Моите ми ги дадоха от училище - участвах в една програма, в която са включени много държави usmivka Целта беше българче да отиде в чужда страна за няколко дена и после да приюти чужденчето у тях usmivka При мен това не стана, но продължаваме да поддържаме връзка. Ние пишем на АЕ, което ми е в полза - малко или много упражнявам знанията си.. особено както ни тормозят по 4 часа всеки ден.

А момичето от София - съседка, идваше през ваканциите при баба си.
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Penfriend ^^   Penfriend ^^ EmptyПон Окт 04, 2010 1:19 am

Siyanah написа:


А момичето от София - съседка, идваше през ваканциите при баба си.

Същата работа с моята приятелка bigsmile bigsmile Ама нали не от София, ми от Дойчлянд bigsmile
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Penfriend ^^   Penfriend ^^ EmptyПон Окт 04, 2010 9:07 pm

От .. навънка, не от България имам 2 момичета, с които си пиша. Едното е от Венецуела и се казва Греция. cute Колкото мен е. Другото от Латвия и се казва Лаура. Пак колкото мен :Д
С Греци се запознах от един сайт, а с Лаура от една моя приятелка по скайп :D
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Penfriend ^^   Penfriend ^^ EmptyВто Окт 05, 2010 6:23 pm

Хм, все пак ще може ли да обясниш какво е това точно?
Доколкото разбрах е някой, с който можете да си кореспондирате ..
Иначе нашето училище предлага за около 1000 лв. за ученици от 10 клас, които учат френски език размяна по държави. Както някъде бях прочела в по-горните мнения, само че по английски език. Тоест ние отиваме във Франция, после се връщаме в БГ заедно с французите. :DDD Хм, интересно е.
Аз иначе с други хора не си пиша. (Там по разни сайтове и скайпове) Без това сигурно си пиша най-често с 5-6 човека. Защо не премахвам останалите? Просто е хубаво да им имаш скайпа за всеки случай. bigsmile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Penfriend ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Penfriend ^^   Penfriend ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Penfriend ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: