Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вашето училище

Go down 
+2
mixaela96
Siyanah
6 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Вашето училище   Вашето училище EmptyПон Авг 16, 2010 5:52 pm

Къде учите? Кой клас сте? Какво ви е мнението за Вашето училището?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
mixaela96
Нова надежда
Нова надежда



Брой мнения : 2
Join date : 26.08.2010
Местожителство : Варна

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Авг 26, 2010 2:20 am

Сега ще бъда осми клас в 1 ЕГ Варна. Засега мнението ми е хубаво ;DD
Върнете се в началото Go down
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyСря Сеп 01, 2010 3:17 am

Сега ще уча в ГПЧЕ "Симеон Радев", 8 клас.
Засега нямам мнение, като започна да уча там, ще го споделя.
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyСря Сеп 01, 2010 9:40 pm

Еми тъкмо ме приеха в МГ music
само дето ще трябва да си поръчвам униформа cry ама нищо, ще му свикна...
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyВто Сеп 07, 2010 8:53 pm

Аз съм 1ЕГ с немски. Нашата униформа се състои само от бяла риза и шалче, и това е хубаво, само половин униформа. sunny
Върнете се в началото Go down
Mariyana
Гост




Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: ..   Вашето училище EmptyПон Сеп 13, 2010 3:41 am

Аз и аз ще съм осми клас ;д
Ъъм .. в 5та езикова .. и ще уча немски plezene (Демн..) ;Д
Още не си знам класа, дали ще имам униформа..дрън,дрън..Така чее мнениеето ми е, че тея хора са АДСКИ бавни .. :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Сеп 23, 2010 1:23 am

Мина една седмица от началото. Какви са ви първите впечатления plezene На мен училището много ми харесва, хората в него също не са лоши. cute
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:22 am

Siyanah написа:
Мина една седмица от началото. Какви са ви първите впечатления plezene На мен училището много ми харесва, хората в него също не са лоши. cute

Не е зле училището, учителите стават, има и изключения, но класът не ми харесва. :( Въпреки че бившите ми съученици бяха много зле, си ги искам тях...
П.П: май само аз не случих на клас и учители. mnogo si zle


Последната промяна е направена от Ellie.. : ) на Чет Сеп 23, 2010 2:37 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:31 am

О, класът също е страхотен! Няма кифли, надути, зубъри.. не сме на групички, всички сме едно цяло. В междучасието се събираме и говорим, играем :DDD Може би по-нататък ще се пръснем, но за момента .. dance Има само 2-3 дръпнати. Другите са супер bravo
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:49 am

Аз още не се познавам с всички. Знам само момчетата от нашата редица и няколко момичета, не съм се разпростирала на съседните две редици да се запознавам с хората. wow И това ще стане скоро време. Много се радвам, до сега не съм се запознала с нито един чалгар, всичките ми познати (които са всичко на всичко 7-8 души :DDD wow ) слушат рок/метъл. Всички харесват Рамщайн, само аз не съм слушала нищо тяхно и сега ще се зарибявам по Рамщайн. :DDD plezene ( Ако някой има добри предложения на техни песни, моля да сподели. :DDD )
Класната е кофти, преподава безразборно и нахвърляно, ако нямаш способността да зубриш,. не можеш да се оправиш в класа opa :DDD . Друго за сега-още рано. Иначе до момента харесвам компанията в класа.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:56 am

white wolf написа:
Всички харесват Рамщайн, само аз не съм слушала нищо тяхно и сега ще се зарибявам по Рамщайн. :DDD plezene ( Ако някой има добри предложения на техни песни, моля да сподели. :DDD )
Класната е кофти, преподава безразборно и нахвърляно, ако нямаш способността да зубриш,. не можеш да се оправиш в класа opa :DDD . Друго за сега-още рано. Иначе до момента харесвам компанията в класа.

Du hast (класиката) и Rosenrot (надявам се да съм уцелила името :DDD ) най-много ми харесват. Несъмнено ще има и други хубави парчета, но не съм търсила задълбочено :DDD

Всички родители казват, че класната ни е отвеяна :DDD Ако не бях учила АЕ 7 години, нищо нямаше да и разбера. ne
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:57 am

Бих добавила Benzin и Amerika. Първата е добра. :DDD
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyПет Сеп 24, 2010 2:28 am

white wolf написа:
Класната е кофти, преподава безразборно и нахвърляно, ако нямаш способността да зубриш,. не можеш да се оправиш в класа opa :DDD .


:DDD :DDD :DDD Кво си губиш времето да дишаш?! Кво ядеш?! ЩО НЕ УЧИШ?!?! :Д:Д:Д


Ааа пък относно училището - харесва ми cute
Относно класа ми - има две.. да ги наречем..интересни :Д Зле са. Другите са добре, въпреки че се делим на групи, но все пак..стават. Момчетата са по - забавни. What a Face
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище EmptyПет Сеп 24, 2010 7:46 pm

wake up dead написа:
white wolf написа:
Класната е кофти, преподава безразборно и нахвърляно, ако нямаш способността да зубриш,. не можеш да се оправиш в класа opa :DDD .


:DDD :DDD :DDD Кво си губиш времето да дишаш?! Кво ядеш?! ЩО НЕ УЧИШ?!?! :Д:Д:Д


Ааа пък относно училището - харесва ми cute
Относно класа ми - има две.. да ги наречем..интересни :Д Зле са. Другите са добре, въпреки че се делим на групи, но все пак..стават. Момчетата са по - забавни. What a Face

Да, бе, да, нашата ни преподава по няколко ми нути всеки час да сме се къпели, защото стаята миришела на пот и да си слагаме сода за хляб под мишниците (защото нямаме дезодоранти) :DDD wow wow wow wow wow
После:"Дигни ми листите!, Изтрий ми дъската!, Провери си сам контролното!, Напиши ми спрежението на глаголите!"..."ОБЪРШИ МИ Г*ЗА!!!" ХАХАХА!!! wow wow wow Много е луда тая!

____
Айде, ауф вийдерзейн, дечица, и да се къпете!! (И да си слагате сода за хляб под мишниците!) Да не миришете! wow wow bravo Разби ме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашето училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето училище   Вашето училище Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вашето училище
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ходи ли ви се на училище?
» Предмети в училище

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: