Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къде ще карате Нова година ?

Go down 
+3
Esteticlove
Tonny
darsit0
7 posters
АвторСъобщение
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyСъб Дек 25, 2010 4:25 am

И тъй.......... казвайте, хора namigane
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyСъб Дек 25, 2010 3:56 pm

Абе аз искам с приятели, ама не знам дали наще ще ме пуснат. :DDD Надявам се де. Макар че ще ми е гадно да знам, че празнуват сами, даже поотделно. Баща ми тръгва за работа, а майка ми остава сама вкъщи и затова... Някак мъчно ще ми бъде да я оставя сама точно на празник.
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyСъб Дек 25, 2010 5:06 pm

Ем у нас, с майка, татко и бабите, дядовците и лелите и братовчдите.Зажалост без сестра ми, ще е в София при приятеля и u4udvane
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyСъб Дек 25, 2010 5:59 pm

Ееее, всички добре ще си изкарате, пък аз трябва да стоя тук с брат ми и братовчед ми (и двамата са на 7) и цялата останала рода, а всичките ми приятелки ще ходят някъде с други техни фр cry Само аз ли ще посрещам Нова година с лапета ?! trevojen Няма ли поне веднъж да си я изкарам както АЗ искам ?!

Както и да е, стига съм се жалвала hilene А какво искате да ви подарят ? cute
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyНед Дек 26, 2010 2:57 am

Споко бе..аз кво да кажа, наще, бабите и дядовците, лели и чичовци и малки братовчеди :DDD
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyНед Дек 26, 2010 3:07 am

Значи не съм само аз, тази вечер ще спя спокойно hilene hilene hilene
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyНед Дек 26, 2010 10:23 pm

Аз.. или ще съм в Бърнинг Саунда със сестра ми и може още 1-2, да куфеем, или ще бъда по центъра илии вкъщи xDDD
Върнете се в началото Go down
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyВто Дек 28, 2010 11:12 pm

Вкъщи, както обикновено.
Отново ще е скука. :DDD
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyПет Дек 31, 2010 4:19 pm

Оф ся пък една фр иска да ме покани у тях, щото баща й щял да е на работа и у тях ще са само майка й и брат й (който е на 6 ), оооообаче освен мен щяла да кани и една, дето е много проста, обаче има готин брат, който може да дойде да я вземе към 1 часа и... ама сестра му е мооого проста и с нея няма да си прекараме добре, пък да си жертваме цялото забавление, за да го видим за 1 минутка... при положение, че го виждаме всеки ден като отива на даскало wow Мн сме прости, нали wow wow wow
Другият вариант е да си остана вкъщи, обаче там ще са онея досадници и .... Ей начи тез хора все ще намерят начин да ми развалят празника mnogo si zle
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Нова надежда
Нова надежда
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 11
Join date : 10.09.2010
Age : 32
Местожителство : Сливен

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyПет Дек 31, 2010 10:05 pm

Лелеееее ....... Аз ще съм си у нас... :))
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyСъб Яну 08, 2011 8:03 pm

Хелоооу! След дълго отсъствие и моя милост се завърна. Честита нова година, с малко закъснение, ама пак ви я честитя wow Аз празнувах в едно заведение в Аспарухово с майка ми и нейната компания.. и имаше още 2 момичета 5 клас wow Ама аз се запознах с 1 момче от другата маса и общо взето с него си говорих най-много wow Какво ви се падна от баницата? Как започна новата година? santa
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyНед Яну 09, 2011 1:07 am

Падна ми се ЛЮБООООООООООООООВ lovers lol! Освен това ми се паднаха щастие и нова работа... работата верно ще я сменям, 7 клас съм... hilene Ае тая любов ми се пада всяка година и все не ми се сбъдва начииии mnogo si zle
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyНед Яну 09, 2011 8:02 pm

На мен 2 пъти ми се падна любов, пък да видим lol!
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? EmptyВто Яну 11, 2011 2:56 am

Ех, ех, тая любов :Д На мен от не знам колко години не ми се е падала :DDD Няа лошо.
Пък по темата - ъъъ благоденствие. xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде ще карате Нова година ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде ще карате Нова година ?   Къде ще карате Нова година ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къде ще карате Нова година ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къде ходихте последно?
» Къде смятате да влизате след 7.клас ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: У дома-
Идете на: