Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мнения, предложения и въпроси

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyПон Авг 16, 2010 4:41 pm

В Тази тема пускайте своите мнения относно форума, както и своите предложения, така че да стане по-добър. Ако имате въпроси, може да питате ТУК.

Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
RedJeans
Нова надежда
Нова надежда
RedJeans


Брой мнения : 14
Join date : 21.08.2010
Age : 26
Местожителство : Варна

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyНед Авг 22, 2010 10:17 am

Мисля,че като във всеки форум трябва да има нещо подобно на "козметика и диети".Аз обещавам,че ако направиш такъв раздел ще правя полезни теми там =).
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyНед Авг 22, 2010 6:14 pm

Раздела МОДА обобщава козметики, диети, дрехи, парфюми и всичко свързано с външния вид. Направи си темите там, сигурна съм, че ще са полезни за всичкиroza
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Fullmetal Alchemist
Нова надежда
Нова надежда
Fullmetal Alchemist


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 29

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyПон Авг 30, 2010 4:32 pm

Хкхх... защо всичко е на едно, без категории? Защо "дизайна" е такъв О.о''' няма да е лошо да направите нещо ваше, както и да разрешите подписите >.>.
Тия точки за какво са? Защо няма рангове? Къде е раздела PC games xD.
Логото е убийствено >.<''' в буквалния смисъл. Зелено + цианово + черно + бяло + сиво = фейл.
Няма да е лошо да си направите банер и да рекламирате, но т'ва отделно, първо оправете малко, подписите, дизайна лала... ако сте нови в занаята, може да се допитате до мен, вече 4 години съм зъл администратор ~.~
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyПон Авг 30, 2010 4:53 pm

Мерси за дългия отговор.

Подписите са разрешени при всички, не знам защо при теб се получава така, ще погледна.

Няма раздел за игри, защото форума е посещаван предимно от момичета и не го сметнах за нужен :DDD Веднага го добавям.

Ще направя тема за лого, където всеки да предлага своето и ще изберем някое. Може и да се сменя през седмица, за да не омръзва.

Точките и аз не знам какво са точно, ще се опитам да ги премахна, а за ранг - не съм се разровила, а и все още никой не е мод. :DDD

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyСря Сеп 08, 2010 3:47 am

Да, между другото е хубаво форумът да има категории :)
Също така ще е много оригинално сами да си направите дизайна, а не да използвате готов. Просто се влиза в администраторския панел и се наглася какъв да е бакграунда, какви цветове да са надписите, дори най-малките линийки. И след като това се направи, е хубаво да се направи лого, което естествено да се връзва с дизайна на форума, но и с темата му, каквато и да е тя.
Добре ще е да има и рангове, които сами да си измислите, естествено.... но не да са обикновените като 'новак' и т.н., а нещо, което го няма в друг форум :)
След като се направи това, вече можете да си направите банер, дори два-три, и да рекламирате...... а при рекламата са позволени всякакви мерки, дори и да нарушават правилата, за да може един форум да просъществува ;)

И до мен може да се допитвате, имам опит с форуми и сайтове от 6 години ^^ :)

Edit:
Забравих да кажа за емотиконките. Хубаво е да има малко повече разнообразие, и ако не са от един и същ вид, да се разделят на категории. Забелязвам сега, че ги няма най-обикновените усмихващи се и намигващи човечета.


Edit 2:
Току-що ми хрумна още една идея, като гледах темата за емотиконки.
Понеже казах, че е хубаво да си направите свой дизайн, това включва и малките картинки на лентата за задачи горе - индекс, календар, въпроси/отговори и т.н. Аз мога да предложа някои (за пример):
- Индекс >> Мнения, предложения и въпроси 2486501H
- Лични съобщения >> Мнения, предложения и въпроси 2486506k
- Потребители >> Мнения, предложения и въпроси 2486508l

И последно: хубаво е дизайна на форума да не е в черно, а в някакви по-свежи цветове :)
И според сезона може да слагате нещо падащо (xD), като снежинки, или листаа....
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyСря Сеп 08, 2010 4:11 am

Пробвах да направя дизайна, но изисква страшно много време, а и различни картинки, които нямам идея откъде да ги изкопая opa За момента има около 30 регистрирани и не мисля, че някой ще оцени всичкия труд. Затова го направих зелен и логото е в същата цветова гама. Ще се радвам на помощта ти, ще ти пиша ЛС.

За емотиконите има тема, можеш да дадеш предложенията си, ако имаш някакви спец. идеи - там.

За банери също има тема, но никой не пише в нея. Гледам да го разпространявам колкото мога повече, очаквам съдействие и от потребителите king
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyСря Сеп 08, 2010 11:17 pm

Тъй като няма тема за рангове, ще пиша тук : ))
Таа.... имам предложение и освен това мога да направя и рангови изображения, ще стане много красиво ^^

- Нова надежда
- Напредва бързо
- Симпатизант
- Фен
- Мега запален
- Наш човек
- Пристрастен
- Купонджия
- Експерт
- Изключителен талант
- Неспасяем случай
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyСря Сеп 08, 2010 11:34 pm

Хубави са идеите, но има само 5 май възможни звезди, а предложенията ти са за повече. Ако за всеки ранг си има отделна картинка, ще е супер ai
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси EmptyСря Сеп 08, 2010 11:37 pm

Вместо звезди, ще се сложат други картинки : )
Само предлагам, както решите.
Ще направя примерни изображения по-късно и ще ги постна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнения, предложения и въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения, предложения и въпроси   Мнения, предложения и въпроси Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мнения, предложения и въпроси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво да правим тук, предложения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -Първа спирка- :: Правила, предложения, въпроси-
Идете на: