Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ходите ли на уроци?

Go down 
+5
white wolf
Yonito.0
wake up dead
RedJeans
Siyanah
9 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyСря Авг 18, 2010 4:53 am

Ходихте ли на уроци през 7 клас? Къде? Доволни ли бяхте?
Сега ходите ли някъде, независимо по какво и на колко сте?

7 клас по математика (5.200) ходих само, по БЕЛ (5.800) - не. Бях във "Вектор", учителката ми беше уникална, завързах много контакти :<3: В момента не ходя никъде и нямам такова намерение.

п.п. числата в скобите са ми оценките на приемните изпити
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
RedJeans
Нова надежда
Нова надежда
RedJeans


Брой мнения : 14
Join date : 21.08.2010
Age : 26
Местожителство : Варна

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyСъб Авг 21, 2010 5:48 pm

^Колко е на месец/урок този "Вектор"?Имаш много хубава оценка.

П.С:Не ходя,но за догодина си търся
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyСъб Авг 21, 2010 9:04 pm

За цялата година е около 500 лв, като се плаща на 3 вноски, през 3 месеца - 180 лв беше май.. http://www.cio-vektor.eu/ Това е официалният им сайт, можеш да им се обадиш и да попиташ всичко, за да разбереш с точност. Записването започва от ДЕКЕМВРИ предната година, а самите уроци, поне за мен почнаха от края на август. Също така трябва да побързаш, защото обикновенно по математика не им върви на учениците и празните места се запълват рано. Успех!
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyСъб Авг 21, 2010 10:30 pm

Вектооооррррр What a Face What a Face What a Face xDDDD
Аз също съм много доволна от Вектор, и аз ходих по математика само - 5.50.
Учителките всички обясняват много добре и наистина е много добро място за подготовка. :P
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyНед Авг 22, 2010 3:12 am

Аз от 6.клас си ходя при една госпожа .. не взима много ... ноо наистина си изкарвах много добри оценки по математика .. тази година продължавам при нея .. въпроса е по БЕЛ къде да ходя ?
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyНед Авг 22, 2010 3:29 am

По БЕЛ не е задължително да ходиш на уроци. Материала е лек, правиш си повечко упражнения за преразкази и това е. Във "Вектор" можеш да ходиш, щом е толкова наложително. Препоръчвам го на всички, наистина е страхотно там. ai
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyВто Сеп 07, 2010 9:27 pm

За БЕЛ, най-добре е според мен да ходиш на частни уроци. Учителят ти обръща повече внимание, тъй като има сао едно дете в стаята и е фокусиран върху него.
Колкото до Вектор, там не са ли само курсове?? Същите работи, които можеш да научиш в даскало. Ако искаш да се подготвиш добре за изпита, трябва даходиш на школа, където се решават трудни задачи, като за съзтезания, каквито, всъщност, ще има на изпита. В МГ има подходящи школи. Аз не съм ходила там 7 клас, но ходих в 4 и 5, м,ного съм доволна. Сигурна съм, че ще ти е по-полезно, отколкото на курс, или на частен урок. Но трябва да заявиш, че искаш школа, а не курс, защото на курс се учат само нещата от учебника, а школата е с трудни задачи. КОИТО, ПОВТАРЯМ, ЩЕ ГИ ИМА НА ИЗПИТА.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyВто Сеп 07, 2010 11:57 pm

На Вектор се решават трудни тестове и задачи, особено при вашата Иванова. В училище дори да се оставя за домашно, задачите не се проверяват и оценяват. По БЕЛ доколкото знам за всяка седмица имат задачи и преразкази да правят, след което пак се проверява.

Айде седмокласници, решихте ли къде да ходите да зубкате plezene
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyСря Сеп 08, 2010 12:11 am

На уроци не съм ходила, но от април месец до май ходех на курс по математика към училището. Благодарение на него изкарах 5,036 на изпита. wow
По БЕЛ не съм ходила, не ми беше нужно, и без това изкарах отлична оценка.
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyСря Сеп 08, 2010 2:51 am

Да се изкажа относно подготовката в МГ за кандидатстването.
Според мен Вектор дава по-добра подготовка, макар че 99% зависи от човека. Виж, от моята група по математика повечето изкараха четворки, а аз далеч от четворката. Решавала съм задачи и от МГ, даваха ми ги хора, ходещи в МГ, ама..по-леки ми се струват от Вектор. Познавам няколко човека, които се водеха по-добри от мен по математика, специално, и ходиха в МГ за подготовка, но накрая изкарах повече от тях :P А уж те бяха по-добре подготвени.. Но едва ли всичко е до уроците..ако ти се решава, ще решаваш. Да де, няма опция да искаш да решаваш :DDD Ако искаш да влезеш някъде на хубаво място ще решаваш What a Face
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyЧет Сеп 09, 2010 9:57 pm

Не ходя. По-рано като имах проблеми с математиката ходих в училище преди часовете с още хора от класа.
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyПет Сеп 10, 2010 2:03 am

В 7ми клас ходим и по математика и по БЕЛ. По математика бях на курс, но не помня цената, иначе изкарах 6.00 wasntme ( 98 точки :DDD ), а по Бел си ходих на частни уроци при една госпожа, личеше си, че си разбираше от работата 🙇 - 30 лв на час и половина - 4 пъти в месеца, като последния месец ходих по 2-3 пъти.. Доста ми поногна, попринцип бъларският и особено литературата са ми труднички, най-вече с тези теми, анализи .. пуу ужас wow И изкарах 5.46 на изпита - много съм доволна. sunny
Иначе сега в 8ми клас май ще ходя на уроци по немски веднъж в седмицата, не колкото да науча нешо, ами като психическа подкрепа, че с този нов език и толкова мноого часове на седмица, ще се побъркам и не знам как ще се справя.. wow
Върнете се в началото Go down
Mariyana (:
Нова надежда
Нова надежда
Mariyana (:


Брой мнения : 31
Join date : 13.09.2010
Age : 27
Местожителство : Варна.

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: ..   Ходите ли на уроци? EmptyПон Сеп 13, 2010 4:56 am

По математика ходих на индивидуални, а по Български на школа .. иначе и аз бих препоръчала Вектор, но заради учителката.. (Иванова) (тя ми преподаваше ;д) ..аз не съм ходила там на уроци, а само на пробни изпити .. (труднички си бяха ;д)
Изкарах си що годе хубави оценки ии сега ще се бъхтя пак, но не с математика и български, а с немски -.- ;ДД
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? EmptyПон Сеп 13, 2010 4:44 pm

Последствията от избора винаги имат и положителни и отрицателни страни. Аз сега по математика ще ходя на уроци при една учителка от бившото ми училище,евала на тази госпожа,наистина си разбира от работата. По БЕЛ ще ходя на школа при една даскалка от 1ЕГ-Варна. Мн як човек ... много ми хареса като я видях. ai ai ai
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ходите ли на уроци? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ходите ли на уроци?   Ходите ли на уроци? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ходите ли на уроци?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Обичате ли да ходите на кино?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: