Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Baby_G

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Baby_G Empty
ПисанеЗаглавие: Baby_G   Baby_G EmptyСря Авг 18, 2010 10:32 pm

Име? Къде учиш? Най-хубавите ти и най-лоши черти от характера? Какво искаш да работиш след време? Това е твоята тема, запознай ни със себе си roza
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Baby_G Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Baby_G   Baby_G EmptyЧет Авг 19, 2010 3:42 am

Алоха ^^ , казвам се Пламена, накратко Плам, Плами, Пламенка и всякакви други лигави разновидности.. Не се трогвам от лигавщини (свикнала съм) тъй че и Пламченци не ме дразни plezene ... Таа, на 14 години съм, ще бъда осмокласничка в Пета езикова гимназия (ГПЧЕ "Йоан Екзарх"), град Варна... Обичам да слушам музика и всъщност обожавам да слушам музика ( :DDD ), много съм зян с пеенето, затова само вкъщи, ама и вкъщи ме е срам... За това и да пея не си позволявам ne ...

За характера... Незнам... Не мога да се определя, другите трябва да кажат... Иначе съм добричка.. lol! .. В повечето случай добър слушател.. Мога да проявя малко състрадание, но до там..

Много хора се опитваха и се опитват да ме променят и малко или много успяват.. МРАЗЯ ГИ!!! Exclamation ... За много хора правя жетрви, но те не ги оценяват, в повечето случаи съм недооценена.. Емиии, късмет, сега какво да се прави..

Ако имате някакви въпроси.. Насреща съм king
Върнете се в началото Go down
 
Baby_G
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: За мен-
Идете на: