Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^

ИндексИндекс  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share

Моята козметика

Go down 
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah

Брой мнения : 530
Местожителство : При морето

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Моята козметика   Моята козметика EmptyНед Авг 22, 2010 2:40 am

Опишете всичко, което ползвате (марка, цвят, доволни ли сте). Като се почне от шампоан, балсам, душ гел, сапун, през грима, парфюмите и лаковете за нокти. Ако има и снимки, още по-добре plezene
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0

Брой мнения : 117

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyНед Авг 22, 2010 4:21 am

Тъйй .. моят шампоан е на орифлеим мента с череша, специален за пърхот .. ;дд
Балсам не ползвам .. не се налага.
Душ гела ми е на FA розов ... много хубаво ухае !
Сапунът ми е от Англия заедно с цяла колекция от кремове и гелове .
Почистващите ми за лице кремове [дневен и нощен], гел, и тоник са от серията на Нивеа Young, смятам да ги сменя за Garnier Pure 3 v 1 ,по-бързо действало ;дд
Фон дьо тена ми е на Maybelline New york .. много съм доволна от него
Спирала ми е на Oriflame черна , смятам да я сменям с тази розовата на Maybelline New york .
Сенките ми са на Ruby Rose български са, но са много хубавии .. аз предпочитам основно сивия цвят ^^
Гланцът ми е на Ellise № 13 блясък и лек цвят .. много хубав е .. български и никъде не мога да го намеря отново ;д
Лакове за нокти не ползвам .. само заздравител и блясък .. на Avon.
Парфюмите са на Avon- Today, tomorrow and Always, линията на Салма Хайек [имам още и лосион за тяло ^^].. и Armani Code .. сега чакам и на Bulgari Omnia Crystalline ... много свеж парфюм

Това е като цяло , ако се сетя още нещ0 ще пиша или ако ми вземат още нещ0 де .. От всичко за сега съм доволна .. пък ще видим :))
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu

Брой мнения : 90

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСря Авг 25, 2010 1:25 am

Шампоан Schauma Revitalizant
балсам - Garnier Fructis long & strong
душ гел - Oversa aloe vera
лак за коса - Garnier Fructis bamboo extract
вечер си почиствам лицето с един хидратиращ крем на Clean & Clear, а сутрин ползвам детско тоалетно мляко Кря-Кря
По принцип не слагам много грим, главно спирала wet and wild - черна и тумбеста What a Face и един много лек гланц за устни на Nivea. От скоро реших да почна и аз да се гримирам и съм си поръчала няклоко гланца, едни кафеви сенки, черен молив и фон дю тен, всичките на Oriflame clown :P
парфума ми е B.U. син
лакове имам много, предимно Perfect и Golden Rose Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Moschino
Нова надежда
Нова надежда
Moschino

Брой мнения : 27

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСря Сеп 01, 2010 1:34 am

Всичко ми е на Орифлейм.. Не ми се описва, предполагам имам няколко кашона малко използвани, средно използвани или почти свършващи продукти. Дистрибутор съм и не мога да се сдържа ai
Siyanah
Admin
Siyanah

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСря Сеп 01, 2010 3:23 am

Moschino написа:
Всичко ми е на Орифлейм.. Не ми се описва, предполагам имам няколко кашона малко използвани, средно използвани или почти свършващи продукти. Дистрибутор съм и не мога да се сдържа ai

Печели ли се от тея Ейвън, Орифлейм и подобни..?
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu

Брой мнения : 90

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:56 pm

Какво имаш предвид под "печели ли се" - да ли има подаръци?
Ми аз да ти кажа от съвсем скоро започнах да се занимавам и още нямам много опит, но веднъж ме поканиха на едно парти на Oriflame и там ме гримираха и ми дадоха разни съвети кое как се прави. Беше интересно и много полезно Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Ако ме извикат скоро пак, ще пиша във форума, който иска да дойде usmivka
Tonny
Фен
Фен
Tonny

Брой мнения : 143
Местожителство : Bon Temps

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:32 pm

Аз си купувам неща само от Орифлейм и Ейвън. Макар че на Ейвън са по-хубави и повече нещата. За шампоан ползвам Нивеа. (От магазина. xD) Козметика не ползвам много, но парфюми да. Имам няколко - B.U, Hollywood Star, някакъв във форма на сърце ;D, един детски и още един от Орифлейм - Divine.
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead

Брой мнения : 148
Местожителство : Hell ]:)

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:07 pm

Аз само на Орифлейм отт може би 1 година..не знам.
Но попринцип почти никаква козметика не ползвам, обикновен шампоан, не помня марката и ме мързи да погледна. :DDD Имам два парфюма на орифлейм, ъъ и някакви /около 1-2-3/ от магазини разни :Д. Имам зелена спирала, отново на Орифлейм, но не съм я слагала..от мн време, не помня за последно кога я сложих :Д. И това е.
usmivka
Siyanah
Admin
Siyanah

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyЧет Сеп 09, 2010 6:51 pm

И аз по едно време почнах с Ейвън, но малко хора си поръчваха и се отказах. Няма смисъл, а дистрибуторите са станали прекалено много. За това питах. Иначе ще чакам да споделиш кога ще е следващото събиране. usmivka

Спирала -Golden rose
Молив - Flormar - измислена марка, но пък молива е много хубав :)
Гланц - пак на Golden rose, но рядко си слагам, почти никога

На ейвън имам май само един парфюм и душгел, които ухаят невероятно Сърце
Кремове разни не ползвам, имам на Здраве hilene Всичко прави това нещо, чак да се чуди човек hilene
Шампоана ми е бебешки, понеже имам чувствителна кожа и от по-силните ми става нещо opa

Това е май cute
sunny
Нова надежда
Нова надежда
sunny

Брой мнения : 23

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПет Сеп 10, 2010 3:17 am

спирала на Golden rose и Baolish
молив DIVINE (звучи ми като диване,ама е многооо хубав)
гланцове имам много ама не ползвам..не мога да монасям да имам нещо на устата :DDD

шампоана и балсам shauma
а душ гела май беше паумолив~~ще ви кажа по-късно какъв е той
Moschino
Нова надежда
Нова надежда
Moschino

Брой мнения : 27

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСъб Сеп 11, 2010 4:14 am

Поръчах си нов фон д /егати гадното не мога да намеря буквата/ о тен с четка ai
white wolf
Фен
Фен
white wolf

Брой мнения : 190
Местожителство : Гора тилилейска

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСъб Сеп 11, 2010 8:19 pm

Аз не съм ползвала гримове от 5-6 годишна, когато ядях червилото на майка ми. opa wow wow wow :DDD :DDD
Сега ползвам шампоан, какъвто намеря в банята, най-прост сапун wow и дезодорант на Дав.
А да си среша косата за мене в върха на контенето. wow wow
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove

Брой мнения : 237

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСъб Сеп 11, 2010 9:57 pm

шампоан - Clear не съм обърнала внимание за каква коса u4udvane
маска за коса - Gliss за изтощена коса май
балсам - Elsevе, но в момента не го ползвам
душгел - ами различни имам, в момента съм с на Нивеа
дезодорант - на рексона и рол-он на Ши
мм парфюми - на Би Ю имам и още1-2 там wow Не съм вманиачена на тема парфюми rolleyes bigsmile
спирала - на Буржоа и на Макс Фактор
черен молив - на Буржоа
сенки - аз много много не използвам, защото обичам кафевите нюанси, а като си сложа изгелждам много стара bigsmile bigsmile bigsmile
мм за след баня изпозлвам спрей от тези на Ейвън - нетуралс, с мирис на мандарина и портокал bigsmile
фон дьо тен - ами на Орифлейм ми е, но изобщо не го ползвам, не знам защо си го купих изобщо, ама да има bigsmile bigsmile
гланц - на ейвън имам някакъв и на голдън роуз и на нивеа от онези, но и гланц не си слагам често, гадно ми е на устните wow
коректор - на Виши
за лице гел - Гарниер 3в1
лак и пяна за коса - на Тафт, зелените

Това е bigsmile bigsmile bigsmile
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me

Брой мнения : 19
Местожителство : Варна

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyСъб Сеп 11, 2010 11:26 pm

Мляко за тяло - Avon
Шампоан - Garnier с манго
Душ гел - Johnson's: Be Fresh and Escape
Балсам - Nivea
Пяна и лак за коса - Taft на Schwarzkopf
Гел и крем за лице - Eucerin
Рол-он - Nivea Angel Star: Icy kiss
Парфюми - Adidas и Replay
Гланц - Flormar, Miss Sporty Hollywood - Malibu Beach, Essence, Nivea
Прозрачна спирала - ColorTrend на Avon
Черен молив - Essence
Лакове за нокти - Perfect, Golden Rose, Flormar

И да, доволна съм от всичко.
Един съвет: До сега винаги съм ползвала лак и пяна за коса на Taft, но преди една година беше излязла една сиво-лилава серия на Nivea (мисля, че се казваше Diamond Gloss).... и моя милост си купи лака им за коса - беше ужасен, не върши никаква работа, не си взимайте! stop Само Taft и имаше още една марка продукти за коса, които са също професионални, но забравих как се казваше.

the gate to Heaven's door
I believed it would justify the means
It had a hold over me

The Vampire Diaries ♥️ Gossip Girl ♥️ Pretty Little Liars ♥️ 90210 ♥️ Supernatural ♥️ True Blood ♥️ One Tree Hill ♥️ R.I.S. - Delitti imperfetti ♥️
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 2:42 am

ПОМОЩЩ!! Кажете някакъв хубав черен молив , който да ти стои на очите през целия ден без цвета му да избледнее ! Моля вии .. cry ,че ми писна от евтините буклуци на измислените марки ;д
Siyanah
Admin
Siyanah

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 2:51 am

^Импала? Аз от измислената марка Фломар съм доста доволна wasntme

Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 3:04 am

Да,точно импала .. мале така съм бясна от тоя молив че го счупих на 4 парчета :DDD Днес като видях една приятелка с какъв хубав молив беше, ии като се видях в огледалото се вбесих ;д Значи утре отивам до ДМ и си купувам един на флормар, за да не избия полувината даскало заради проблема ми ;д
Siyanah
Admin
Siyanah

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 3:07 am

Е питай я тая прословута приятелка с какъв молив е opa Пък и ако слагаш от вътрешната страна на окото не може да не се размаже поне малко. Ако ти е за отгоре - очна линия suglasie

Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 3:14 am

Ами аз вътрешната част избягвам да слагам,защото тази година имах операция на едното око точно тая част и ме е страх да не направя някаква инфекция .. пък и попринцип си слагам молив от скоро ии не мога да умеря дебелината .. ii t.n. и в повечето случаи приличам на някаква отчаено пребита личност!
Siyanah
Admin
Siyanah

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 3:25 am

Ми не слагай молив тогава wow Очна линия както казах, или тъмни сенки - една линийка.. suglasie

darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0

Брой мнения : 82
Местожителство : varna

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика EmptyПон Окт 04, 2010 7:02 pm

спирала
http://www.parfumsbg.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/Maybelline_Volum_49ec8de7d1f39.jpg
лак за нокри (черен)
гланц (нз къф е)
шампоан нивеа http://krem-za-men.de31.com/images/1701_3400/2989.jpg
тоник за лице нивеа http://beautycosmetic.biz/images/niveayoungtonic.jpg
душ-гел нивеа http://www.bgdrogeria.com/images/3401_5100/3849.jpg
пастата за зъби свърши, трябва да ходя за нова :DDD
и май тфа е wow

Sponsored content

Моята козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моята козметика   Моята козметика Empty