Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За и против цигарите

Go down 
+7
auraX
Ellie.. : )
sister_bliss
Yonito.0
Fake Ambitions
wake up dead
Siyanah
11 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyВто Авг 31, 2010 3:43 pm

Какво ви е мнението за цигарите? Пушите ли? Защо? Имате ли в компанията си някой, който пуши? Пречат ли ви останалите пушачи?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyВто Авг 31, 2010 8:08 pm

Цигарите са тъпо нещо. Не пуша, защото..нямам желание да давам и пари, и здравето ми да отива на кино и дрън дрън..
В компанията, така да наречем, имах дето пушат уж..вече не поддържам конкакти с тях, но не е само заради тва. Пречат ми хората дето пушат, щот почвам да кашлям или да кихам, а от това става нататъка все по-зле.
Всъщност аз не знам дали мога и да пуша What a Face Все ми е тая :Д
Върнете се в началото Go down
Fake Ambitions
Нова надежда
Нова надежда
Fake Ambitions


Брой мнения : 11
Join date : 31.08.2010
Age : 31

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyВто Авг 31, 2010 8:56 pm

За !
Пуша от доста години и нямям никакво намерение да ги отказвам. Ще продължавам да си се трова :DDD . Ми от наща компания само един човек не пуши и другите са заклети пушачи.
Мен лично цигарения дим не ме дразни , но най-вероятно защото съм свикнала.
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyСря Сеп 01, 2010 4:32 pm

МРАЗЯ ЦИГАРИТЕ ! Наскоро ми правиха изследвания и установиха,че имам алергия от тях, защото като подуша цигарен дим и ми се повдига . Така де в семейството ми аз съм единствения непушач за жалост. Като цяло нямам намерение да почвам да пуща, още повече с тази алергия.Пожелавам на вСички пушачи да ги откажат ! ne
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyСря Сеп 01, 2010 5:41 pm

Майка ми е активен пушач, което ме прави мен пасивен. Тоест не пуша, но поглъщам цигарения дим и всички отрови в него. Вече съм свикнала и не ми прави особено впечатление, но иначе е неприятен. От цигарите полза няма - нито някакво удоволствие доставят, нито облекчават нещо (освем нуждата да пушиш), само се харчат пари по време на криза :DDD Мамчето не ми разрешава да пуша от сега, но е съгласна като порасна да си пия кафето с нея на по цигарка wow А това да имаш алергия е ужасно, все пак не можеш да избегнеш кой да е пушач. opa
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
sister_bliss
Фен
Фен
sister_bliss


Брой мнения : 118
Join date : 25.08.2010
Age : 31
Местожителство : Казанлък

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 02, 2010 2:28 am

Yonito.0 написа:
МРАЗЯ ЦИГАРИТЕ ! Наскоро ми правиха изследвания и установиха,че имам алергия от тях, защото като подуша цигарен дим и ми се повдига . Така де в семейството ми аз съм единствения непушач за жалост. Като цяло нямам намерение да почвам да пуща, още повече с тази алергия.Пожелавам на вСички пушачи да ги откажат ! ne


и аз съм така (като изключим алергията) ... мразя ги, просто ги мразя ... За и против цигарите Icon_exclaim майка ми и баща ми пушат, и всеки ден водя словесни битки с тях от сорта на "закво аджеба пак сте умирисали цялата къща на цигари" и т.н. ... и така се надявах онзи прословут закон да мине .... :( както и да е ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/STFU/107375075984901?created#!/pag
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 02, 2010 10:32 pm

Цигарите са ми едно от най-гнусните неща, честно казано.
Не пуша, защото като гледам баща ми как кашля от тая гадост и направо..
Най-близката ми приятелка пуши. А едва на 14.. Като цяло не мога да търпя около мен да се пуши. Дразни ме.
Върнете се в началото Go down
auraX
Нова надежда
Нова надежда
auraX


Брой мнения : 17
Join date : 20.08.2010
Age : 28

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyПет Сеп 03, 2010 2:55 am

аз съм против цигарите .Изобщо не ми харесва да плащам луди пари зада си влоша здравето . баща ми пуши но не ми пречи защото тои пуши на терасата само по празниците като са седне на маса пушат и това ме прави малко пасивен пушач но това няма значение аз съм против :)
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyПет Сеп 03, 2010 3:16 am

Е,хубаво е че има толкова много хора против цигарите ai Относно алергията , може да се оправии .. с лекарства естествено , но аз не желая .. така няма ии да ги почвам Idea
Върнете се в началото Go down
Fullmetal Alchemist
Нова надежда
Нова надежда
Fullmetal Alchemist


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 29

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyНед Сеп 05, 2010 11:46 pm

Пробвала съм, но не пуша. Няма пари, а и ще ставам онколог ъъ, ще е някак тъпо :^)
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyСря Сеп 08, 2010 5:33 pm

Майка ми и баща ми много се разстроиха, като чуха, че може да забранят пушене на публични места и в колата. :DDD
Аз, като бях малка, правех опити да отказвам родителите си от цигарите и им напрайх една сметка, че ако спестят парите, които ще похарчат за цигари от тук за още 30 години напред, ще имат пари, колкото да си купят два луксозни апартамента с по 3 стаи. :DDD Какви глупаци!
Върнете се в началото Go down
sister_bliss
Фен
Фен
sister_bliss


Брой мнения : 118
Join date : 25.08.2010
Age : 31
Местожителство : Казанлък

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyСря Сеп 08, 2010 10:14 pm

white wolf написа:
Майка ми и баща ми много се разстроиха, като чуха, че може да забранят пушене на публични места и в колата. :DDD
Аз, като бях малка, правех опити да отказвам родителите си от цигарите и им напрайх една сметка, че ако спестят парите, които ще похарчат за цигари от тук за още 30 години напред, ще имат пари, колкото да си купят два луксозни апартамента с по 3 стаи. :DDD Какви глупаци!



ЕВАЛАТА !!! (bow)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/STFU/107375075984901?created#!/pag
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 3:59 am

От нашето семейство само баща ми пуши. И тъй като всички останали сме против цигарите, сме го изгонили да си пуши на воля на балкона. Така нито ние дишаме дима, нито се умирисва апартамента.
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:12 am

darsitu написа:
От нашето семейство само баща ми пуши. И тъй като всички останали сме против цигарите, сме го изгонили да си пуши на воля на балкона. Така нито ние дишаме дима, нито се умирисва апартамента.
Е, нашето семейство се състои само от трима души включително баща ми, но само той пуши. Ама какво да се прави - той не пуши навън на балкона, а вътре. Много се дразня от цигарите. Категорично против съм. Самия дим е непоносим, не може да се диша от него.
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:27 am

Може да пробваш с номера на white wolf със спестяванията :DDD
А пък аз бях гледала по телевизията много много отдавна, че има някакви лепенки, които се слагат на рамото и са много дискретни. Та в тях има специален аромат, към който привикваш, и когато усетиш цигарен дим, вобще не ти понася. Така можело да се откажеш от цигарите. Ама според мен не действа. Най-добре да си го наложиш като цел и ако имаш силна воля - ще стане!
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:30 am

Хаха да, добра идея е. Но само за тези, които искат да се откажат. Баща ми лично не иска.. Пуши от много години и ще е трудно ..
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:36 am

Ми започни тогава да му говориш за вредата.
Мен дядо ми почина заради повредени бели дробове от цигари - беше си възрастен, но в добро здраве като цяло, без оплаквания от някакви заболявания или други старчески болки. Само цигарите бяха виновни да му се скаси живота!
Кофти е, но е факт, тъй че ако на човек му се живее, и да му е трудно, все ще намери начин да се спре!
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 3:11 pm

Тези лепенки не бяха ли никотинови? Те само като сиги лепнеш на кожата и те снабдяват с никотина,който би поемал иначе през устата с цигарите. Така, уж, се отказваш от рефлекса да си набавяш никотина през устата (посредоством цигара). С течение на времето количеството никотин намалява, докато съвсем не изчезне и тогава се смята, че вече трябва да си се отказал от цигарите. Ама на мен ми изглежда много съмнително.
Майка ми и баща ми също пушат на балкона, но това не им пречи да ми развалят чистия въздух, примерно, като сме на разходка в гората или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:33 pm

Тия лепенки ги рекламираха по телевизията, но то беше много одтавна и не помня добре, но принципът беше такъв.
Аз доста досаждах на баща ми за цигарите и той отвикна да пуши като съм до него. suglasie
Всичко е възможно, ако си даде малко зор човек hilene
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За и против цигарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За и против цигарите   За и против цигарите Empty

Върнете се в началото Go down
 
За и против цигарите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За и против закона

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -Свободна зона- :: Анкети и дискусии-
Идете на: