Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имате ли домашен любимец?

Go down 
+4
Ellie.. : )
sister_bliss
darsitu
Siyanah
8 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 3:47 am

Имате ли животинка? Описание, име, забавни случки? Ако нямате какъв сте имали и какво искате да имате What a Face

Имаме куче, немска овчарка, мъжка, Оскар, на 4 години май :DDD Иначе е доста голям.. Забавни случки много, най-интересното е, че го е страх от водата wow

Имах 1 канарче и 2 папагала..

Искам пак папагал, куче - ротвайлер или мопс Сърце
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 9:34 pm

Имам двойка вълнисти папагалчета - синьо и зелено. От 2 години чакаме яйца, ама все нищо ... :DDD Инъче винаги съм си мечтала да имам мини шпиц ai
Преди няколко дена се връщам от тренировка и заварвам на клетката на папагалчетата ми кацнала неразделка (тогава беше топло и ги държахме на балкона). Много се чудехме какво да я правим. Сигурно някой я е пуснал да лети, но без да иска е оставил прозореца отворен и тя е излетяла и като намерила сродни души, кацнала при наще вълисти дребосъци. Ама то всъщност не се знае да ли е той или тя, така че то просто го прибрахме в една друга клетка и сега се грижим и за него. :bom:
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:00 pm

Ойй.. неразделката как е тръгнала сама? Трябва да вземете другата част от комплекта :DDD

Не вдигат ли много шум като са 3? Как я хванахте? Послушна ли е?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:05 pm

Ми да, доста шум вдигат.
Просто изкарахме една клетка и сложихме храна вътре, то птичето само си влезе.
Ами ние още поразпитваме съседите тук-там някой да не го е изгубил - все пак не може да долети от Африка само, нали? wow
Но инъче съм склонна да го подаря на някого, две вълнисти са ми достатъчни :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:22 pm

Кандидат, кандидат bravo Сигурни ли сте, че е неразделка? Не се ли страхува от хора, още повече от непознати с клетка wow
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:28 pm

Със сигурност е неразделка, и то от розовобузите - има такава порода :DDD
ми да ти кажа в началото беше малко страхлив, ама то вече минаха около 2 седмици от както дойде, и вече посвиква... opa
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:31 pm

Значи никой не си го е потърсил? Такова ли е?
Имате ли домашен любимец? Img_1636_e9f45_16540069

:<3:
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:33 pm

фейса му е същия, но останалата част е зелена :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 01, 2010 11:48 pm

Ау :<3:
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
sister_bliss
Фен
Фен
sister_bliss


Брой мнения : 118
Join date : 25.08.2010
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyЧет Сеп 02, 2010 3:38 am

Нямам домашен любимец .... Едно време сестрата имаше морско свинче (Джери), ама избяга (незнайно как) .... Искам да си имам водни костенурки (всъщност и сухоземна става) или дакел ... <3333
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/STFU/107375075984901?created#!/pag
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyЧет Сеп 02, 2010 10:29 pm

Нямам и като гледам, скоро няма да имам...
А така искам котка..
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyПет Сеп 03, 2010 2:33 am

Имам Зайо-Байо [Бъни]

https://2img.net/r/ihimizer/img836/9291/p8200337.jpg

ии една важна багажна мацка, която е на братовчед ми .. но аз съм всеки ден там и е като моя ;д

https://2img.net/r/ihimizer/img685/6013/p2901101138.jpg


Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyВто Сеп 07, 2010 10:01 pm

Имам едно отвратително, невъзпитано и кастрирано псе. Дакел е, бай дъ уей. Иначе много приятна породае, много весела, ама аз май съм му изпуснала юздите на моето. Всяка сутрин, баща ми като го извежда преди работа към 8:30, и ако случайно съм решила да поспя до по-късно, тъпото псе започва да лае, като че ли го колят, на бас, че събужда целия блок. После не спира да лае, когато баща ми тръгне за работа, а най-сетне,м след час-два, като се успокои, майка ми тръгва за работа и то продължава денонощната какафония.
Изпуших.
Ама много хубаво кученце е. :DDD wow
Върнете се в началото Go down
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyСря Сеп 08, 2010 1:40 am

Да, имам куче.. И ако трябва да съм честна е кучка.. :DDD .. 3 годишна доберманка, черна.. Казва се Джена. Сърце
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? EmptyЧет Сеп 09, 2010 9:46 pm

^ Имахме куче и се казваше Джена също. :DDD

Иначе аз имам коте, женско. На 4 месеца е, но го гледам от два. Нямам кой знае какви забавни случки с него. :DDD Много исках котка, а майка ми твърдеше, че ако ще вземаме ще е коте. Ии така чакахме да вземем от някого безплатно, преди една позната, която имаше родила котка не ни подари котенцето. Отначало беше много неориентирано (естествено What a Face ) но после свикна. До 1 месец пиеше мляко, но вече отвикна. Не знам защо предпочита повече готовата храна от магазина.. Няма порода, от най-разпространените е. Казва се Мъни. (странно име, Money wow ) Идеята беше да има име с буквата М. :DDD Ето нейна снимка:
Преди
Сега
Сега
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имате ли домашен любимец? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли домашен любимец?   Имате ли домашен любимец? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имате ли домашен любимец?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: У дома-
Идете на: