Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tonny [nothing else i can say]

Go down 
+3
darsitu
Siyanah
Tonny
7 posters
АвторСъобщение
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Сеп 08, 2010 11:48 pm

Здрасти. hi Първо, сигурно разбрахте че се казвам Тони. Женско съм. ;D На почти 14 от Русе. Обичам да стоя на компютъра, да слушам музика, да излизам с приятели, да гледам ужаси и т.н. Ии имам домашен любимец. :D Питайте нещо друго, ако искате. =]


Последната промяна е направена от Tonny на Нед Мар 13, 2011 6:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Сеп 08, 2010 11:52 pm

Здравей! Добре дошла във форума, дано не ти бъде скучно plezene

От къде разбра за сайта и защо реши да се регистрираш в него? В кое училище си, изучава ли се там нещо специално?

Домашното животинче от колко време го имаш? Ти ли се грижиш за него или го поверяваш на мама/кака. Братя/сестри имаш ли?

Каква е голямата ти мечта? Кое място искаш да посетиш?

Това е за сега, до ново писане king
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:01 am

Хай пак. =] Като гледам няма да ми бъде никак скучно. Форума е приятен, както и хората в него. :)
Мернах сайта някъде в teenproblem. Стори ми се як и реших да го запазя в отметки. :DDD Понеже беше късно и не ми се пишеше на клавиатурата регистрации и т.н. Ии днес се регнах най-накрая. wow
Не ми се иска да споделям много личните си данни (Пишете на лично съобщение, ако искате да знаете) .. Мога само да кажа, че уча френски който език не е много разпространен в училищата в Русе.
Домашния ми любимец е котенце. ^^ На 4 месеца е, но се грижа за него от 2. Нямам братя и сестри и затова с майка ми си делим работата. Тоест когато мен ме мързи или ме няма тя върши необходимото и обратно. :DDD
Голямата ми мечта е да пътувам с приятели. (Или приятел/ка) Обичам пътешествията и много бих искала да отида в Париж, макар че не пътуваме много със семейството. Още бих искала да отида на Евровизия и на някой концерт на любима звезда. wasntme

Заповядай с още въпроси.
cute
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:51 pm

Защо не ни разкажеш малко повече за твоето котенце в темата за домашните любимци? Мъжко ли е, или женско? Как се казва? И по-важното - как убеди ваще да ти го вземат? Трябва да е много сладко, щом е само на 4 месеца. И снимки се приемат :DDD
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyПет Сеп 10, 2010 2:42 am

Писала съм вече. cute
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Окт 13, 2010 12:40 am

Честит рожден ден на меен!
*спамя, но няма да ме накажете защото съм рожденничка, нали? * iz4ervqvane
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Окт 13, 2010 1:38 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Мила Съфорумничкее beer celuvka Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет в живота и любовтаа, мноого ама страшно много усмикви и много много сбъданти мечти roza

Пп По-голяма съм с цял месец - Йес, Йес, Йес - рядкост е при мен.. не за друго bigsmile
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Окт 13, 2010 1:48 am

Честит рожден ден и от мен! Одъртя с цяла една година.. сега на 14 ли стана? Колкото и изтъркано да е - пожелавам ти здраве, щастие, много късмет, както и любов. Успех с попадането на подходяща среда и намирането на хубави приятели. Ще се радвам ако споделиш как си си прекарала празника, какви подаръци получи, какво си пожела като духна свещичките.. добре де, много питам :DDD
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Окт 13, 2010 2:00 am

Честит Рожден Ден! plezene celuvka cute
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСря Окт 13, 2010 11:50 pm

Ч Р Д ! cute
С малко закъснение.. :Д
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyПет Окт 15, 2010 2:39 am

^ Вика се ЧРД на патерица :DDD bigsmile
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyПет Окт 15, 2010 3:22 am

ЧРД на патерици, тогава! opa bravo celuvka roza
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyСъб Окт 16, 2010 10:36 pm

Благодаря на всички за пожеланията. Нямах много време да пиша тук и само влизах да ви видя. :DDD
Аа и да ви кажа - не ставам на 14, а на 13. Хах, малко съм сбъркала с информацията на профила ми. xD
Иначе добре си прекарах - излизах с приятели и после вкъщи. Беше забавно. wow
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyНед Окт 17, 2010 12:06 am

Ааа малчоо си начи plezene wow
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] EmptyПон Окт 18, 2010 1:29 am

Ами да, ставам на 9 все пак. iz4ervqvane
wow
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Tonny [nothing else i can say] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tonny [nothing else i can say]   Tonny [nothing else i can say] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Tonny [nothing else i can say]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: За мен-
Идете на: