Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как да се регистрирам?

Go down 
АвторСъобщение
JusT Me
Нова надежда
Нова надежда
JusT Me


Брой мнения : 19
Join date : 08.09.2010
Местожителство : Варна

Как да се регистрирам? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да се регистрирам?   Как да се регистрирам? EmptyСъб Сеп 11, 2010 7:21 am

Попринцип форумът е изцяло на български и всичко е написано точно и ясно, но тази тема е за хората, които имат затруднения с регистрацията usmivka

1. На началната страница на форума горе има една лента с различни менюта. Вие избирате "Регистрирайте се ".
2. Четете внимателно условията за регистрация и ако Ви изглеждат приемливи, натискате "Съгласен съм със тези условия и възрастта ми е над 13 години", като в случая няма значение каква е възрастта Ви, този форум е свободен.
Ако обаче условията не Ви устройват, натискате "Не съм съгласен с тези условия" и от там нататък вашата регистрация е приключила.
3. След като се съгласите с условията на форума, попълвате полета, свързани с никнейм, имейл и парола, като след това ще се наложи да повторите паролата си.
ВНИМАНИЕ! >> Препоръчително е паролата да е по-дълга, за да е по-трудна за разбиване. Около 20 символа са достатъчни.
4. След това натискате бутона "Прати" и вече сте успешно регистриране.
5. Следващата стъпка е да влезете в акаунта си, като натиснете бутона "Вход".

От там нататък остава само да се забавлявате! suglasie2
Върнете се в началото Go down
 
Как да се регистрирам?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -Архив- :: Информация за гости-
Идете на: