Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПет Окт 01, 2010 12:17 am

Едни от най-свежите български изпълнители – Лора Караджова и Goodslav , Нора, Маги Джанаварова, Ghetto Productions, Touch Down, Sleepwalkingz Crew, Тома, Skiller, Deep Zone

ПЛЮС РУМЪНСКАТА ДЕНС КРАЛИЦА АНДРЕА БАНИКА са част от най-енергичното турне тази година.

От 4 до 11 октомври 8 града в България ще станат сцена на най-голямото караоке парти на открито

Coca-Cola, The Voice радио и телевизия и Вирджиния Рекърдс канят всеки да стане част от най-енeргичното турне на годината! COCA-COLA кани всеки да стане част от феноменалното настроение като се включи на най-голямата караоке сцена на открито!

Турнето стартира на 4 октомври от Велико Търново и след това ще обиколи още 7 града в страната. На 5-ти октомври ще избухне Русе, на 6-ти енергичната обиколка ще спре във Варна, на 7-ми е в Бургас, на 8-ми октомври ще разтресе Стара Загора, 9-ти Пловдив, 10-ти Благоевград и на 11-ти октомври – София.

Над 2 часа с любимата музика на живо, подгрята от DJ set на Дидо от Deep Zone Project! А супер забавните водещи на телевизия The Voice Играта и Диди няма да оставят на мира публиката дори и през паузите!

Естествено, огромни количества от любимата напитка Coca-Cola ще вдигат нивото на щастието и енергията на всички още преди началото на концерта. Всеки ще може да получи своята Coca-Cola, а част от бутилките ще носят на притежателите си и достъп до специална промо зона, където победителите ще могат да се снимат с артистите от програмата и да получат специален подарък. Щастливците ще могат да се уредят с паметно фото с любимите си музикални звезди, с което да се фукат пред приятели и което ще бъде качено на сайта на Coca-Cola на адрес www.coca-colatour.bg.

Ще стане ясно и кой е “най-пеещият” град в България – в най-голямото караоке „надпяване” на градовете. Публиката ще стане главен герой в общото караоке изпълнение, в което артистите ще станат публика, а публиката – звездата на вечерта.

На някои от спирките на тура на сцената ще се качат и победители от конкурса на Coca-Cola за училищна група през 2008.

Предстоят още много новини и подробности!

Ще ходите ли?
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПет Окт 01, 2010 12:42 am

Много искам. 6-ти обаче е сряда.. което затруднява нещата. Смятам да намина все пак, около 6-7.. определено няма да седя до края, въпреки, че много ми се пее wow

Ох, кандидати има ли?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПет Окт 01, 2010 2:00 am

Ихаа Dj Дидоо wow wow rofl
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 04, 2010 2:35 am

аз искам много да отида ,но за жалост е сряда ,а програмата ми за четвъртак е "олеле майко" ;д ии не знам дали ще успея ...
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 04, 2010 3:00 am

Ще успееш :DDD Ако не - дописваш си вечерта, като се прибереш или сутринта ставаш 40 минути по-рано opa Айде сега, не може да е толкова зле wasntme
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 04, 2010 3:01 am

Мерси сисе .. вдъхнови ме ! :DDD Иначе ти с кой смяташ да ходиш?
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 04, 2010 3:05 am

Ами още с никой не съм говорила.. ама Пламена е болна/2ра смяна.. Габито и Велислава ако се навият направо ще е супер wow Така, двечките, ако прочетете тоя пост и сте съгласни - пишете :DDD
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 04, 2010 3:08 am

О,ами супер ще е да се съберем повече хора .. по-интересно ;д

Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyВто Окт 05, 2010 10:11 pm

Аз съм навита. ai Искам да се снимам с Тома plezene . Не че го харесвам много, ама, айде, да има нещо там. wow Само не разбрах къде е. opa
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyВто Окт 05, 2010 10:33 pm

Ти се съгласи, това е най-важното ... другото ще го уточним допълнително.
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyСря Окт 06, 2010 2:39 am

Аз не ходих. Валеше ужасно. trevojen
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyСъб Окт 09, 2010 1:44 am

Утрее на центъраа на Майна Тауууун ;рр bigsmile
Ама като гледам прогнозата за времето, утре ще е по-студено и от днес, ще изпукаме от студ zamaqn Пък и ако валии.. шампоана да си носа напрао wowwow bigsmile
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyСъб Окт 09, 2010 2:36 am

Ау, беше страхотно ai
Аз бях с част от класа, на един метър от сцената, точно на оградата. Всичко се виждаше идеално. Бях навита да си ходя още след Тома, но имаше прекалено много народ и не можах да се измъкна. И добре, че останах. После Скилър се размаза, викаха го .. 3 пъти на бис. Страшен беше просто!! Другите не струваха. Баницата е по-хубава на живо, отколкото по ТВ. Имаше караоке, попяхме си малко. Най-тъпото беше, че раздаваха кола, като махаха капачките.. и автограф и снимка могат да си направят само десетина човека от публиката..

А да, и ме снимаха, сигурно ще ме покажат по ТВ wow Очаквайте ме скоро.. Ако се сетя друго ще добавям.
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyСъб Окт 09, 2010 10:11 pm

Нямаш снимка с Тома?! То е все едно да не отидеш на концерт На Джей Би в България! (А ние всички добре знаем, че тако дойде нашия идол в страната ще изпокупим билетите още първите два дни! wow ).
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyСъб Окт 09, 2010 10:19 pm

2 дни?! Ти чуваш ли се?!Че те на първите 20 минути ще свършат.. wow

Да беше дошла ти да се снимаш cupene Имам клип иначе.. пък казах ли барабаниста колко готян беше? u4udvane
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyНед Окт 10, 2010 4:02 am

Юхууу .. тъкмоо се прибрах от концерта и реших да ви кажаа, че ми харесаа (пфхаха, да не повярвам) :)
Всичко запозчна към 6.30-7, ама аз бях на линия на центуро още в 5 wow Намерих си компаниятаа ии почнахме да си търсим места. Остановихме се на "стълбичките" на фонтана точно до сцената - яко се виждаше, ама тея колоониии ;хх по 1 време даже обмислях да отскоча до някоя аптека (беше ми скучно в тоя момен :Д) и да си купч тапи, ама издържах.. въпреки чее още ми е гадно.. та както казах колоните са ужааааас, само баас, мноого гаден саунд, едвам се чуваше кво пеят, а тази Маги Джанаварова като почна да вика "Хайдеее ооп" о боже !! .. подяволите не съм на концерта на Планета mnogo si zle Ии така още в началотоо с една моя приятелка се обръщаме назад (гледахме към отсрещната страна на фонтана, там има паркинг с автобуси) и кво виждамее .. ТОМААААААААААА cute И гелдаме 1 компаниика към 5-6 човека около него (тийнове бяха) се събрали около него и той тръгва някъде към задсцената.. И ние с приятелката мии - Тома мамкао мууу (party) ии такъв спринт ударихме до него wow Настигнахме го, бяхме на 3 метра от негоо, но той се обърна и показа с пръст - не, и тръгна .. и ние простоо u4udvane Такам почнаа и нали дойде сигнала за печатите(лепнат ти печат и печелиш снимка+автограф с някоя звезда) и се добрах до баткото с печатии, хвана ръката ми (ае да не казвам ква блъсканица беше) тръгна да ми слага печата и точно в този момент го избутаха, бутнаха и мен и баткото ме изпусна и не ми лепнаха печат cry cry cry Иначе много се изкефиих на Дийп Зон Проджект, онзии ЯКИЯ бийтбоксер (не му помня името ;д) и Андреа, ама тя нещоо .. wow Се тая беше якоо.. Оол забравих - не знам при вас във Варна как бешее, ама мен 2 пъти ме заляха с кола (тъпи дечковци) и цялата главна.. нали плочките :Д бяха в кола и като засъхна да не ви казвам.. седя си на 1 място и викам ае ще си поскачам, аа да бее залепнах подяволите bigsmile bigsmile bigsmile Имах чувството, че ще си ходя с една обувка.. или пък дори боса bigsmile
Аа даа и в началото докато бях почти най-опред нали имаше оператори - та те снимат и дават директно какво снимат на големия ТВ на сцената и скачам си аз, кефя си и изведнъж кво гледаам - Моя милост bigsmile bigsmile
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyНед Окт 10, 2010 10:00 pm

Уха.. дълъг пост :DDD
На нас ни казаха, че почва в 6, затова отидохме там в 5.30, но почна в 7.. Добре поне, че ние уцелихме топлите дни :DDD

Наистина колоните бяха с много силен бас, а ние бяхме точно до тях. Подскачахме направо, то такава вибрация се носеше.. opa

Онзи ЯКИЯ бийтбоксер се казва Скилър wow Страшен си беше направо.. а танцьорите му - най-случайни хора от публиката wow

Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 11, 2010 1:33 am

Това е 2рият ми най-дълъг пост в моята форумна история, хахах wow bigsmile
Иначее вярно, че Скилър беше, просто ми беше излязъл от ума в този момент iz4ervqvane Но даа беше простооо уникаалеен, даже се оказа, че едно момиче, което е от моя клас ( тя беше с мен на концерта) е ходила на уроци по бийтбокс при него в Смолян ( тя е от Смолян) king
Та много много му се изкефих, някви като хаус тракчета първо правишее и аз мн му се радвах, а после като почна с гърлото да прави някви звуции, лелее останах без думи dance
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 11, 2010 2:09 am

Сега чакаме снимки на сайта на Кока кола. Също дали ще излъчват нещо по ТВ?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 11, 2010 3:01 am

^ Хм не знам, може по Дъ войс, но сигурно чак когато приключи цялото турне, все пак не са минали през всички градове още namigane
Иначе най-много да се видя на някоя снимка в Кока Кола сайта (ако качат някакви) щото по 1 време, докато си денсах, гледам до мен някъв фотограф :DDD wow
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 11, 2010 4:27 am

Уф, язък! Няма автограф от Тома hilene !
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyПон Окт 11, 2010 9:16 pm

Качили са снимките, но на 2 пъти са ме отрязали shake
http://www.coca-colatour.bg/gallery/?page=4&id=4 < на предпоследната снимка седя до момичето най в дясно.
http://www.coca-colatour.bg/gallery/?page=1&id=4 < последен ред, първата снимка, само жълтия ръкав ми се вижда u4udvane Не можаха ли да качат и другите, където ме има?! u4udvane

Сега си спомних колко фалшиво пя Лора Караджова.. mnogo si zle
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour EmptyВто Окт 12, 2010 10:10 pm

Хъх.. от Пловдив има толкова малко снимки и то само на звездите, почти няма на публиката u4udvane
Дори няма снимка на оня пич с плаката - " Andrea I Wanna Hug " bigsmile
Иначе Сиси аз на 1 снимка те познах.. дори и поотрязана rolleyes bigsmile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour   Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour Empty

Върнете се в началото Go down
 
Концерт Coca*Cola Happy Energy Tour
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Светът около нас-
Идете на: