Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 за тези, които учат в 1-ва

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Окт 04, 2010 6:43 pm

Случайно навръщане от даскало да сте виждали 1 момиче, чакащо до гаражите? С вързана коса, лилава горница и лилава разница, черни дънки и блуза.... та аз съм била plezene Покрай мен минаха 2 момичета от 1-ва и си викам може да са от форума, та реших да питам hilene А защо бях там, ами чаках 1 фр suglasie айде ако ме срещнете някъде по улиците ме поздравете, ще ме познаете по кестенявата вързана коса (в някои случаи и пусната), най-често съм с приятелка/и и съм с лилава раница. Казвайте ся вие как изглеждате че да се знаем dance hilene
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Окт 04, 2010 8:26 pm

Спусната коса до лопатките, отзад на раменете, която НЕ Е РУСА, СИСЕ!!! Светлокестенява е. Дънки+тениска на Скорпиънс, или ризата на мама wow plezene Раницата ми е тъмносиня, на Лотто.
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Окт 04, 2010 9:10 pm

Аз не помня ко съм виждала на връщане от първа, или там на излизане.. :Д
Та аз съм с .. бе черно нещо :D:D Черни дрехи, обикновени кецове ии светло кафява коса :Д
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Окт 04, 2010 9:48 pm

wake up dead написа:
Аз не помня ко съм виждала на връщане от първа, или там на излизане.. :Д
Та аз съм с .. бе черно нещо :D:D Черни дрехи, обикновени кецове ии светло кафява коса :Д


-->твоята е с много естествено руси кичури :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Окт 04, 2010 10:28 pm

Гараци, гаражи.. ми то на много места има wow Аз неска и на отиване, и на връщане бях с автобуса .. Ти там ли учиш или живееш в околностите? Току виж си се оказала съученичка :DDD

Аз съм с пусната коса обикновено, ама понякога я и връзвам, като днес например. Цвят - тъмно русо/светло кестенява. Утре - черни дънки, червена блуза, черно яке и зеленикава чанта. Редовно с доста черен молив и спирала.. на връщане е по-бледо, ама пак го има :DDD

До горните - и двете сте руси, не се превземайте wow
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Окт 04, 2010 10:56 pm

Ок, ще се оглеждам hilene Ами там до Евлоги Георгиев има един по-извит блок и точно срещу него има едни гаражи.... един ваш съученик трябва да живее в близост до тях :DDD
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyВто Окт 05, 2010 2:12 am

white wolf написа:
wake up dead написа:
Аз не помня ко съм виждала на връщане от първа, или там на излизане.. :Д
Та аз съм с .. бе черно нещо :D:D Черни дрехи, обикновени кецове ии светло кафява коса :Д


-->твоята е с много естествено руси кичури :DDD

По дяволите. :Д
Маа нали са само няколко кичура, ко ся :Д
Пък то и твойта е руса :Д
Пък Сисе, твойта тъмно руса ли е?! u4udvane
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyВто Окт 05, 2010 2:17 am

Ми не е!! Ама сички така ми казват wow Ако питаш мене си е направо кестенява, ама не.. :DDD
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyВто Окт 05, 2010 3:04 am

wake up dead написа:
white wolf написа:
wake up dead написа:
Аз не помня ко съм виждала на връщане от първа, или там на излизане.. :Д
Та аз съм с .. бе черно нещо :D:D Черни дрехи, обикновени кецове ии светло кафява коса :Д


-->твоята е с много естествено руси кичури :DDD

По дяволите. :Д
Маа нали са само няколко кичура, ко ся :Д
Пък то и твойта е руса :Д
u4udvane

НА КОГО МУ Е РУСА КОСАТА, БЕ БЛОНДИ?!?!?!?!?!? Я СЕ ВИЖ, КВА СИ ПРОШАРЕНА ОТСЯКЪДЕ, АМА! МОЯТА КОСА СИ Е СВЕТЛОКЕСТЕНЯВА, НЯМА НИ ЕДИН РУС КИЧУР, ЗА РАЗЛИКА ОТ ТВОЯТА...ПРОСТА БЛОНДИ!!! НАХАЛНА РУСОКОСКА!
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПет Окт 08, 2010 1:32 am

white wolf написа:
wake up dead написа:
white wolf написа:
wake up dead написа:
Аз не помня ко съм виждала на връщане от първа, или там на излизане.. :Д
Та аз съм с .. бе черно нещо :D:D Черни дрехи, обикновени кецове ии светло кафява коса :Д


-->твоята е с много естествено руси кичури :DDD

По дяволите. :Д
Маа нали са само няколко кичура, ко ся :Д
Пък то и твойта е руса :Д
u4udvane

НА КОГО МУ Е РУСА КОСАТА, БЕ БЛОНДИ?!?!?!?!?!? Я СЕ ВИЖ, КВА СИ ПРОШАРЕНА ОТСЯКЪДЕ, АМА! МОЯТА КОСА СИ Е СВЕТЛОКЕСТЕНЯВА, НЯМА НИ ЕДИН РУС КИЧУР, ЗА РАЗЛИКА ОТ ТВОЯТА...ПРОСТА БЛОНДИ!!! НАХАЛНА РУСОКОСКА!

Момичета, момичета, не се карайте! Аз имам най-кестенява коса от всички ви hilene за тези, които учат в 1-ва 6f606d741
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПет Окт 08, 2010 1:54 am

rofl Къртиш мивки!!! rofl
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПет Окт 08, 2010 7:09 pm

white wolf написа:
rofl Къртиш мивки!!! rofl

Това за мен ли беше? wow
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПет Окт 08, 2010 11:30 pm

дам! Означава, че ме кефиш.
Еххх, защо така не ме разбират хората като говоря на съвременния тарикатски език.
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyСъб Окт 09, 2010 12:12 am

white wolf написа:
дам! Означава, че ме кефиш.
Еххх, защо така не ме разбират хората като говоря на съвременния тарикатски език.

Разбрах какво искаш да кажеш, обаче .... исках да съм сигурна дали имаш предвид мен hilene hilene hilene Често задавам тъпи въпроси, свиквай :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyПон Ное 01, 2010 11:22 pm

За тия от 1ва:
Ходихте ли на екскурзията до Румъния? Ако да - как ви се стори? Ако не - защо?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyСря Ное 03, 2010 1:20 am

Аз не ходих до Румъния.. не знам защо :Д Стори ми се тъпо, а и за там.. два дни ли, колко беше, ме мързеше. :Д
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва EmptyЧет Ное 04, 2010 11:15 pm

Аз си стоях вкъщи и учих по немски...(повярвахте ли миии?!), не ходих в Румъния, защото лятото ходих на един лагер в Гърция и ми беше СУПЕР тъпо, затова реших, че сега няма да е по-различно. Все пак съучениците ми разправят, че било яко...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





за тези, които учат в 1-ва Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за тези, които учат в 1-ва   за тези, които учат в 1-ва Empty

Върнете се в началото Go down
 
за тези, които учат в 1-ва
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: