Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какви хора има в класа ви ?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyСря Окт 06, 2010 11:18 pm

Въпростъ е ясен cute

Ние имаме 3 кифли, едно сийнче, нещо като зубър, 3 нормални (в това число и аз), 1 метълка, 2 мъжкарани, 2 леееко задръстени, ама са забавни, момчетата са хип-хопъри повечето и май тфа сме usmivka Откачалки бе ai plezene

Айде, вие сте.
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyЧет Окт 07, 2010 2:29 am

Ние сме само с едничка кифла, но тя е дебела, като за 3-ма :DDD . Повечето момчета са метъли. Добри са на футбол :DDD . Няколко момичета метълки, нито една рокаджийка (освен мен). Няколко фенове на хип-хоп и поп. Само една чалгарка до момента, макар че ВСЕ ОЩЕ не познавам всичките си съученици.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyЧет Окт 07, 2010 7:56 pm

Страхотен клас СърцеКифли, може би 2, но са доста свестни. Почти всички слушат метъл/рок, може би 4-5 максимум слушат друга музика /рап, хип-хоп, чалга, етс./. Имаме си един луд гений, 2ма мноооого затворени - не мърдат, не се разхождат, не говорят, абе все едно не съществува. 1 чужденец.. 3ма откачени.
Споменах ли колко ми е страхотен класа cute
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyЧет Окт 07, 2010 9:56 pm

Siyanah написа:
Страхотен клас СърцеКифли, може би 2, но са доста свестни. Почти всички слушат метъл/рок, може би 4-5 максимум слушат друга музика /рап, хип-хоп, чалга, етс./. Имаме си един луд гений, 2ма мноооого затворени - не мърдат, не се разхождат, не говорят, абе все едно не съществува. 1 чужденец.. 3ма откачени.
Споменах ли колко ми е страхотен класа cute

wow винаги съм мечтала за такъв клас lol! Внимавай с тези затворените, че "тихата вода е най-дълбока" hilene
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyЧет Окт 07, 2010 9:57 pm

white wolf написа:
Ние сме само с едничка кифла, но тя е дебела, като за 3-ма :DDD . Повечето момчета са метъли. Добри са на футбол :DDD . Няколко момичета метълки, нито една рокаджийка (освен мен). Няколко фенове на хип-хоп и поп. Само една чалгарка до момента, макар че ВСЕ ОЩЕ не познавам всичките си съученици.

И твоят клас е готин namigane
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyЧет Окт 07, 2010 10:31 pm

забравих: имаме един ГАДЕН Ш*БАН МАЗЕН ТУРЧИН на име ДЖЕЙХАН, но ние го наричаме ГАДЕН Ш*БАН МАЗЕН ТУРЧИН, защото е турчин, гаден е и се мазни като за последно. И класната ни вика"Само Джейхан учи!". Ние направо се гръмнахме...
Тъп, смотан ГАДЕН Ш*БАН МАЗЕН ТУРЧИН.
И имаме една генийка, от старото ми училище Славейков, Пламена се казва.
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyПет Окт 08, 2010 4:24 am

Диввв клас с изключение на някои момиченца .. кифлички .. таа моя клас се състои от химичните 4 кифлички ,които слушат 'сяк'фа музичка(каквато им е на душата), мафията на лиглитe .. 4 момиченца .. едната от тях е пълна к*рва, детската градина 3 момичета, с ъкъл "аз съм на ясла" .. моята групичка .. 3 момичета и 3 момченца сме , малко се лигавим ..смеем се , ноо без смях в училище няма да оцелеем , така че ни е простено :DDD , така свободните електрони 5 момичета , общуват с всеки от класа. Останалите момчета които около 5-6 могат да се броят като за 5000 .. щото то да целиш класната с картофи моркови и яйца не е шега .. да ти откопчават сутиена също .. да ти мятат чантата през джама и т.н. ..

Та това е в общи линии school school
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? EmptyПет Окт 08, 2010 7:15 pm

Yonito.0 написа:
Останалите момчета които около 5-6 могат да се броят като за 5000 .. щото то да целиш класната с картофи моркови и яйца не е шега .. да ти откопчават сутиена също .. да ти мятат чантата през джама и т.н. ..

Та това е в общи линии school school

Въй :DDD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какви хора има в класа ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви хора има в класа ви ?   Какви хора има в класа ви ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какви хора има в класа ви ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: