Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Четете ли?

Go down 
+7
darsitu
Tonny
plamie.*
Yonito.0
wake up dead
Baby_G
Siyanah
11 posters
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Четете ли?   Четете ли? EmptyПон Авг 16, 2010 5:59 pm

Обичате ли да четете книги? Коя книга прочетохте за последно? Хареса ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 1:55 am

Всъщност не... Нямам нерви да чета книги.. :DDD .. Ако пък случайно си харесам някоя, не се сдържам и обръщам на последната страница за да прочета края... opa ... Не се трогвам от Здрач книжа... както мои приятелки се влюбиха в книгата.. Както казах, видя ли книга над 200 страници й бия шута, ако ще да е най - интересната книга... Exclamation
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 2:22 am

Аз пък напоследък голямо търпение имам с тея книги. Тънки, дебели, се там. И аз винаги обръщам на последната страница, но като си нямаш идея за какво се разказва по-напред, какъв е смисъла opa Чакам да отвори библиотеката, което ще стане след месец и да се запася с нови книги, че за месец прочетох 4 и имам още една почната. Дадох поръчка на една приятелка, дано тя да ми ги намери, че е скука иначе :DDD

Чета "Крадецът на праскови" в момента. Не е лошо произведението като цяло, лесно се чете. Последно прочетох "Проклятието" на Стивън Кинг ( Сърце ) и ми хареса. Гледах и филма..
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 3:45 am

O, книги ^^.
Последно изчетох на Слейър биографията, а сега чета `Драконът на негово величество` на Наоми Новик^___^
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 3:48 am

Здрач сагата са много хубави книги .. леко любовни лигавщини има ,но нищ0 .. пак си остават хубави
Върнете се в началото Go down
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 4:03 am

Хмм... Бела и Едуард ми харесват само във ФИЛМА "Здрач" .. Говоря за първия филм.. Оттам нататък "Новолуние" и "Затъмнение" са ми скучни... Обаче си мисля, че "Зазоряване" ще е най - интересен.. Мои приятелки ми разказаха малко... Иначе да чета 4 книги по 700 страници... О, не мерси, не сте познали... cupene ... И без книги мога да живея Exclamation ... :))
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 4:33 pm

То без книги може да се живее .. аз например здрач, новолуние и затъмнение всяка от тях ги прочетох за 1 нощ и после естествено след хубавото четене ми се накараха ,че съм си пропилявала нощта в четене на глупости ..Та нали целта на родителите е да четем.. Все недоволни ..Какъв им е проблема !? :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 4:49 pm

Тея здрачосаните истории не ми харесват, книгите не съм ги чела, нямам и такова намерение. Без книги ще живея естествено, но ще бъде по-трудно и еднообразно. Друго си е да хванеш нещо и да го разлистваш в малките часове на денонощието, да четеш, да се пренесеш в друг свят.. :<3:
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
plamie.*
Нова надежда
Нова надежда
plamie.*


Брой мнения : 15
Join date : 18.08.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСря Авг 18, 2010 9:46 pm

Хай, Сисонче, включвам се в темата.
Мислех да пиша в "Какво прочетохте последно?", но прецених, че щом ще коментирам "Здрач", тук е мястото.
Харесаха ми книгите, не знам заради какво точно. Това, което ме поздразни, и продължава да се случва е т.нар. "Здрач мания"- постери, аватари и всичко свързано с книгите и филмите. Много се шуми, а малко се вниква в същността. Именно заради това бързо омръзна на читателите и..киноманите. :DD
Това е мнението ми- има смисъл в историите, само някой да го разбираше. В крайна сметка, не става дума за мускулите на Джейкъб, а за това, което е под тях. (:
Та, последната книга, която прочетох, беше "Очакваната" от Катлин Макгауън. Изключително много ми хареса! За жалост, малко от хората, на които я предлагам, изобщо смятат да я отворят, най-малкото заради ренесансовото изображение на Мадоната с младенеца на корицата. Уви, книгата е страхотна, тези, които не са я прочели, само могат да съжаляват! :DD
Иначе сега чета "Стрихнин в супата" на Удхаус за малко настроение.
Относно книгите, които имахме за лятото, чудни са! За първи път всичко да ми хареса! Е, имаше някои странни моменти, но на фона на цялотоооо.. Браво, доволна съм. :D
Това от мен.
П.
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:07 am

Отдавна не съм чела книги, но по принцип чета. Не си и купувам. Чета тези, които си имам. Ако може някой да ми препоръча книга ще бъде чудесно. ^^
Мислех да си взема книги на български от поредицата за Истинска кръв.
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:59 am

Преди и аз нямах много време за книги, но сега - през ваканцията, чета. Тези от списъка хич не исках да ги почвам. Но харесвам фентазита. namigane
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyЧет Сеп 09, 2010 3:34 pm

Ай лов фентъзи.
Мога да изчета едно фентъзи от 700 страници за няколко дена.
На последно почнах поредицата "Колелото на времето" от Робърт Джордан. Те са 14 книги, (есяка по средно 650 страници),но до момента са написани само 12. Тринайсетата излиза през ноември, тази или следващата година, wow не съм сигурна. До момента съм само на четвъртата книга, де. Много е интересно и всичките книги започват така:
"Колелото на Времето се върти и Вековете идват и си отива, оставяйки спомени, които заглъхват в легенди. Легендите заглъхват в мит и дори митът е отдавна забравен, когато породилият го Век го върне отново. В един Век, наричан от някои Третия век, Век, чието идване предстои и Век, отдавна отминал, сред великата равнина, наречена степта на Каралайн, се надигна вятър. Вятърът не беше началото. Няма начала нито краища при въртенето на Колелото на Времето. Но беше някакво начало...".
Върнете се в началото Go down
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:37 pm

Напоследък нещо не чета. Embarassed Не мога да си намеря интересна книга.
Последно прочетох "Граф Монте Кристо", съкратеният вариант. Беше увлекателна, бързо я прочетох.
Върнете се в началото Go down
EinLied
Нова надежда
Нова надежда
EinLied


Брой мнения : 12
Join date : 11.09.2010

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyПон Сеп 13, 2010 1:25 am

Чета , винаги съм чел и така ще бъде и за в бъдеще стига да имам физическа възможност. Нямам любим стил . Харесва ми всичко , но наблягам на книги на философска тематика , исторически и стихове.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyЧет Сеп 23, 2010 2:59 am

Ей, ама никой не пише в темата "Какво прочетохте последно?" :DDD Всичките големи книжни плъхове, ама и една книга не сте казали wow Сега като почна училище намирате ли време за някое четиво? plezene
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyСъб Окт 02, 2010 9:53 pm

Като почнах училище спрях да чета, ама до вчера :Д Започнах да чета Пърси Джаксън - третата книга.^__________^ Много бързо се изчитат тия книги :Д
А, и на 11 октомври излиза пък четвъртата от поредицата. cherry
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyПон Окт 25, 2010 9:52 pm

Aaз чета малко нестандартни книги попринцип :Д за разни източни изкуства и такива.. иначе в момента искам да си купя една книгаа много ама адски многоо, ама май може само през интернет и сигурно ще одари стотака :DDD cry
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? EmptyВто Окт 26, 2010 12:48 am

Тя да не е с позлатени корици? bigsmile
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Sponsored content





Четете ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Четете ли?   Четете ли? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Четете ли?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Четете ли списания?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Книги и списания-
Идете на: