Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Харесвате ли даскалото?

Go down 
+4
Fake Ambitions
Yonito.0
Siyanah
Baby_G
8 posters

Харесвате ли училището?
Да
Харесвате ли даскалото?  Vote_lcap22%Харесвате ли даскалото?  Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Не
Харесвате ли даскалото?  Vote_lcap11%Харесвате ли даскалото?  Vote_rcap
 11% [ 1 ]
По малко и от двете (:
Харесвате ли даскалото?  Vote_lcap67%Харесвате ли даскалото?  Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Общо гласове : 9
 

АвторСъобщение
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyВто Авг 17, 2010 10:37 pm

Постоянно слушаме как всички се оплакват от "шибаното даскало" (цитирам! ;д) .. Но повече от половината оплакващи се, в края на ваканцията вече нямат нетърпение да започне учебната година plezene

Вашето мнение за (конкретно за вашето) училище.. Учителите... Предметите и всичко, което се сетите lol! ..



С: Има две подобни теми. Едната е за "Ходи ли ви се на училище", а другата е "Мнението за Вашето училище". Ако интересът към твоята тема е по-голям ще заключа моите и обратно.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyВто Авг 17, 2010 10:46 pm

Гласувам за "по малко и от 2те", защото искам да видя класа си, да се запозная с нови хора, да разуча обстановката. Жегите е крайно време да свършат. Но пък не ми се учи.. хубаво ми е да ставам в 10, а не в 6 часа. Да се мотам и да си правя каквото искам, а не да нямам време за нищо opa
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyВто Авг 17, 2010 11:59 pm

По-малко и от 2те , защото много искам да се видя с випуска ми и пак да се завърнем към смешния ни живот в училище. Относно за учене - не, не ми се започва, защото това ми е най-важната година от училищния живот и е ясно ,че ще сме зубарски роботи в това отношение :DDD
Върнете се в началото Go down
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyСря Авг 18, 2010 12:29 am

Аз също гласувам за "По малко и от двете" заради приятелите, новото училище, новите даскали, новите емоции... Ии така.. Ваканцията няма да стане по - интересна.. Не искам да свършва, но не искам и да е вечна... Пък и май домашните взеха да ми липсват :DDD ...Какво да кажа... Училище все пак.. cherry
Върнете се в началото Go down
Fake Ambitions
Нова надежда
Нова надежда
Fake Ambitions


Брой мнения : 11
Join date : 31.08.2010
Age : 31

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyВто Авг 31, 2010 7:52 am

ДА !
Защото се преместих в най-якото даскало в най-якия клас ! Никога не съм очаквала с такова нетърпение учебната година , а и все пак 12 клас съм . Последна година тормоз на даскалите :DDD , а и ме очаква абитуренска :]
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyВто Авг 31, 2010 8:03 pm

Да речем по малко и от двете, ма едното май надделява xD.
Не исках точно тука да вляза, ама..карай, ся поне ми е малко интересно да вида кви неща ше се паднат в класа ми. rendeer
Върнете се в началото Go down
sister_bliss
Фен
Фен
sister_bliss


Брой мнения : 118
Join date : 25.08.2010
Age : 31
Местожителство : Казанлък

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyСря Сеп 01, 2010 10:38 pm

Аз го обичам ... странно, но факт. :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/STFU/107375075984901?created#!/pag
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyСря Сеп 01, 2010 11:02 pm

Никой не е гласувал, че не му се ходи на училище :DDD
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyЧет Сеп 02, 2010 2:26 am

Siyanah написа:
Никой не е гласувал, че не му се ходи на училище :DDD


УЖС! xDDDD
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyВто Сеп 07, 2010 8:50 pm

Аз като бях малка се радвах, че започваме училище, но след 4 клас този период престана. wow Сега, въпреки всичко, тая бледа надежда, че може би ще намеря двама-трима добри приятели, с които да споделяме еднакви интереси. opa
Аз, за разлика от Чо, се радвам, че влязох в това даскало с немски език, и се радвам, че ще го уча. sunny Може би ще пея друга песен след 1 месец rofl
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyСря Сеп 08, 2010 5:07 am

И аз гласувах за "По малко и от двете".
Забелязала съм, че един и същи предмет една година много ми е допадал, а друга - хич. Пък и то 50% от това дали ще ти хареса предета е дали ще ти хареса учителя. Не харесвам училището заради скучните предмети и гадните учителки и го харесвам, защото там са почти всичките ми приятели и понякога става много забавно в междучасията. plezene plezene plezene
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  EmptyСря Сеп 08, 2010 5:16 am

Понякога лии !??? Това дето са го казали междучасие-ПУскай Ганьо говедата или Троянска война е абсолютно вярно ! Няма знаачение дали ще сме в стаята или в коридора купона си става.. резултатите в края са наказании ученици,хвърчащи глави и обезобразена стая ! :DDD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Харесвате ли даскалото?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли даскалото?    Харесвате ли даскалото?  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Харесвате ли даскалото?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: