Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Джъстин Бийбър

Go down 
+8
Esteticlove
Ellie.. : )
Fullmetal Alchemist
wake up dead
plamie.*
Yonito.0
Baby_G
Siyanah
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyВто Авг 17, 2010 11:03 pm

Момчето с многото фенки. Вие една от тях ли сте? Харесва ли ви като личност, певец, актьор? Какво мислите за песните му? Очаквам към темата да има интерес, затова предупреждавам от сега да се внимава с изразите и повишаването на тон.

Можете да пускате клипчета с негови клипове, концерти, инциденти (каквито той има много) и всичко свързано с него.
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 12:18 am

Което ме подсети за един видеоклип на който много се смях... ! rofl !

Таа иначе, Бийбърчо ми е леко така... Противен, мазен, лигав.. (с риск да си спечеля недоволството да хилядите му фенки) ... Момчето има глас, уви прекалено изнежен ГЛАСЕЦ.. Зализаната му прическа ме кара да се смея, особено когато и останалите момчета се правят като него, виждайки че очевидно се харесва на заблудените овце... Извинявам се, имах предвид почитателките на Джъстин...

Оставяйки на страна това, искам да кажа, че съдбата на Джъстин Бийбър е доста трогателна... Всъщност никой не би предположил, че до преди 2 години е стоял да проси пари пред театър, свирейки на китара... Майка му го е родила когато е била студентка, а баща му ги напуснал още след раждането, и всъщност единствения доход в семейството са били парите от просенето и мизерната заплата на майка му, от работа като чистачка... След като чичо му е качил видеоклип на който Джъстин свири на китара в YouTube, е забелязан от световно известен рапър, ако не се лъжа това беше Ъшър.. И оттам вече се издигна..

Поздравления Бийбър, но не те харесвам.. (нищо лично) ... ((:
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 12:37 am

Джъстин БоБъра - Гейчето .. [поклон пред фенките му ] Гадна съдба е имало момчето , но все пак си остава лигаво изнежено малко момченце, което с един хит се е вписало във ВИП средата на акулите и вече се прави на много интересен и готин ! Сори, мой човек , обаче всичко ти е ужастн0 ! Относно т'ва за момчетата - по-добре недейте да се правите на него, че плашите всичко живо и неживо на този свят ! cherry
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 1:32 am

Уау, това не го знаех. Вярно, Ъшър го е открил уж 'случайно' и го превърнал в звезда Like a Star @ heaven ОМГ.. та това и китара.. всеки с малко воля и уроци може да се научи да свири, това не е кой знае какъв талант. Нито в гласа му има нещо различно, интересно и завладяващо, нито нищо. Защо точно той?! Question

Yonito.0, не може да е изнежено и лигаво, защото както казаха по-горе е имал кофти съдба. Славата наистина завладява и разлигавя, но не може толкова бързо за такова кратко време.

В момента мнението ми относно него се промени. Тоест, преди си бях неутрална, нито го харесвах, нито го плюех. И сега не е нищо по-различно. Защо съдбата се усмихва само на някои cry
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 3:14 am

Ами съдбата се усмихва на хората, които имат тъй наречен "късмет" . Не всички на този свят са като Джъстин Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 3:36 am

Пхаха... Еми Бийбърчо е имал някакъв късмет... Добре.. И какво.. Замерят го с бутилки вода, докато е на сцената.. Леле, страшна обич, човек.. ;ХХ

Както казва Том Круз "Не вярвам в съдбата, но вярвам в късмета" ... Всичко на този свят си заслужава... Рано или късно възмездие ще дойде... king
Върнете се в началото Go down
plamie.*
Нова надежда
Нова надежда
plamie.*


Брой мнения : 15
Join date : 18.08.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 10:13 pm

Хайде сега и тук нещичко да напиша.
Аааах, Джъстин Бийбър. Трудно ми е да започна. Нахакано, надуто, напудрено и лигаво момченце. Нищо лично. Няма да му коментирам визията, по простата причина, че всеки има вкусове, а плюс това, той е певец, а не манекен. Поне аз така мисля.
Има хубави песнички, как да отречеш! Просто се приема твърде насериозно.
Не става въпрос за миналото му, много деца има труден живот още в малка възраст, но Ъшър не почуква на вратата им и не им подава микрофон и договор, нали?
Талантливо е момчето. Хайде да е жив и здрав. И да я подстриже малко тая коса.
П.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 10:18 pm

Ахах, Плами, последните ти две изречения ме разбиха просто wow wow wow Относно хубавите песни - тук мога да поспоря. Всяка е индентична с предишната, пее се за първото му влюбване, момичета, любов, ала-бала.. и всичко е толкова еднакво, вече правя прогнози какъв ще бъде следващия му хит ai Единствено ми допада малко повече NEVER SAY NEVER. Една от наистина малкото му стойностни песни.

Пък и всяко чудо за 3 дни. След 2-3 години сигурно ще тъъъъъне в забрава..

Ето и една статийка за негова милост > Най-после получихме отговор на въпроса с колко пари в джоба ходи всеки ден една 16-годишна поп звезда И аз искам такава майка wow
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 10:30 pm

Да тъне, отдавна му е време. :bom:
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 10:33 pm

Ей, откъде тая омраза към детето wow
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 10:38 pm

Ами дразни ме, и то много :Д
Ай ся, имал е там тежки години..ми убу де, да го съжалявам ли, вече си е добре.^^
Върнете се в началото Go down
plamie.*
Нова надежда
Нова надежда
plamie.*


Брой мнения : 15
Join date : 18.08.2010
Age : 28
Местожителство : Варна

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Авг 18, 2010 10:48 pm

Абе май нещо се случи с предишната ми публикация по темата.
Исках да кажа, че наистина има повтарящи се песни, но пък има и добри попадения- Never say never категорично е едно от тях.
Разбира се, че ще тъне в забрава, просто засега е номер едно сред желаните момчета от заблудените тийн0ки, които не са виждали Джони Деп.
П.
Върнете се в началото Go down
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Авг 19, 2010 10:18 pm

Плами, точно за тази песен... О.О .. Таа, вчера вечерта отново нямаше нищо за гледане.. И случайно попаднах на Сити ТВ където разпознах така "любимия" ми певец.. Тъкмо да сменя канала и видях друго момче, с прическа досущ на Снуп Дог (Snoop Dogg).. И ми стана любопитно, изслушах я цялата... Всъщност това беше една хубава песничка, с видеоклип - доста на ниво... За едно 15 - 16 годишно хлапе, се очаква друго.. Определено тази песен ме впечатли..

А ето я и нея - https://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w

.. Което обаче съвсем не означава, че съм си сменила мнението за Джъстин.. За мен си остава лигльо...


Едит: Всички сте толкова прави, че просто няма накъде.. metul
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyПет Авг 20, 2010 1:41 am

Да Плами, още преди да съм я чула, по описанието ти предполагам, че е Never say never. Именно за нея говорихме с адашката ти, че е една от малкото му хубави песни. И клипа е от един филм рязан, нищо особено (:

Четох историята му в Уикипедия. Там определено не пише, че е водил мизерно съществуване и е просил пред театъра. И Ъшър не го е открил случайно, като си минава едва ли не. Участвал е в конкурс, където са заснели изпълнението му и са го качили в интернет, за да го видят близките му, които не са могли да присъстват. Или не съм прочела първият ти пост правилно, аз останах с друго впечатление поне.

До plamie.*: Аз съм виждала Джони, естествено не на живо, но си имам понятие от него. Мога да ти кажа, че той категорично НЕ ми допада, нито с визия, нито с излъчване, да не говорим на филмите му. Определено пред него и Бийбър избирам втория. Снощи ми прати едно клипче с онова момиченце, ще те помоля да сложиш линка, че нещо не го намирам plezene Поздрави
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Fullmetal Alchemist
Нова надежда
Нова надежда
Fullmetal Alchemist


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 29

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyПон Авг 30, 2010 2:48 pm

Джъстин Бийбър 13116674
Върнете се в началото Go down
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyСря Сеп 01, 2010 2:57 am

Определено не съм фенка на този така "талантлив" певец. Като личност не го познавам, но не ми допада.
За певец - същото. Има твърде лигав глас(по-скоро недоразвит), звучи като момиче.
Слушала съм само Baby и за мен това е супер глупава песен с лигав текст. Първоначално си мислех, че я пее момиче. :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 02, 2010 3:35 am

Нашият всеобщ любимец смята да участва в римейка на "Брилянтин" sunny Честито, ще се радваме на физиономията му, която ще развали поредния хубав филм king

Вече като гледам клиповете му и умирам от смях wow Толкова ми е забавен в опитите си да танцува, ОМГ wow
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 1:59 am

Не го харесвам. Лигав ми е.. това е wow Не заслужава повече думи по негов адрес от мен rofl
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 2:16 am

Джъстин Бийбър е едно лигаво леке. И има наглостта и нахалството да излезе да пее на бял свят, след като гласът му още не е мутирал и е един такъв...нежен, женски, бебешки. Още е лапешки, това е супер-смотано. И не мога да разбера какво му харесват хората. Грешка, какво Й харесват хората на НЕЯ.
Предполагам, че никой от феновете й, не е чувал за много по-свестни (велики!!) изпълнители, примернооо...Клаус Майне? Или Джеймс Хетфийлд? Наско Пенев?
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 2:21 am

Хич не ме кефи. Песните му са ужасни, а самия той - лигав. Малко детенце .. Разбирам, че са били в трудно положение със семейството му но не трябваше да се появява в музиката. ;\
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 2:23 am

Не съм му (й) фен, но не съм чувала посочените от white wolf изпълнители. opa Нямам нищо против славата му, но откакто стана известен самочувствието му се вдигна до небето и започна да се мисли за нещо много велико. Префърцунените му желания започнаха да валят от всякъде.. Време е някой да го постави на мястото му. ne
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:46 am

Не оставайте с грешно впечатление - не обичам Джъстин Бийбър! Но все пак ми харесват някои негови песни, като напривер Never Say Never или Somebody To Love. Говоря за песните - не за клиповете или певеца.
И все пак тези отрицателни коментари ме карат да се замисля, че понякога такава е реакцията на някой, който завижда. Все пак Джъстин Бийбър въпреки подигравките е много известен и слушан, често го пускат на обществени места. А кой не би искал слава? (като изклучим подигравките, разбира се).
Не казвам нищо против някого, просто изразявам мнение. И не говоря за отрицателните мнения на форумчиите тук, а на младото общество като цяло.
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 3:21 pm

Аз не завиждам на Джъстийн Бийбър, но страшно много се дразня, че младото общество харесва нещо подобно, а дори не са чували за Клаус Майне, Джеймс Хетфийлд или Атанас Пенев, които са много по-добри вокали от него и имат музикално образование, за разлика от недораслото лейненце, да прощавате.
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 4:22 pm

Ооох, тва е защото всеки има различен вкус и не слуша такава музика. Аз като слушам тва, не знам никви други певци или такиа..известни. Може и да знам няколко, но те се броят на пръсти. И хората, които слушат друга музика, а не рок или метъл, ще ми кажат, примерно, как няма да знайш.. еди кой си. Ми въпрос на вкус. Защо трябва да им ги знам, може да са велики, да, но да не ми допадат. Както и някои вокалисти, на известни траш групи, еми не ми харесва групата само заради вокалиста, обаче хората ги смятат за велики. И кво, това ще значи, че не разбирам от музика ли?
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:05 pm

darsitu написа:
Не оставайте с грешно впечатление - не обичам Джъстин Бийбър! Но все пак ми харесват някои негови песни, като напривер Never Say Never или Somebody To Love. Говоря за песните - не за клиповете или певеца.
И все пак тези отрицателни коментари ме карат да се замисля, че понякога такава е реакцията на някой, който завижда. Все пак Джъстин Бийбър въпреки подигравките е много известен и слушан, често го пускат на обществени места. А кой не би искал слава? (като изклучим подигравките, разбира се).
Не казвам нищо против някого, просто изразявам мнение. И не говоря за отрицателните мнения на форумчиите тук, а на младото общество като цяло.
Мда, единствената песен която горе долу ми харесва е Somebody to love.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джъстин Бийбър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин Бийбър   Джъстин Бийбър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Джъстин Бийбър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -Свободна зона- :: Музика-
Идете на: