Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се справяте със сприятеляването?

Go down 
+4
wake up dead
Yonito.0
Siyanah
Baby_G
8 posters
АвторСъобщение
Baby_G
Зарибен
Зарибен
Baby_G


Брой мнения : 77
Join date : 17.08.2010
Age : 28
Местожителство : Далеч от идиоти... (:

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Авг 18, 2010 1:17 am

Имате ли проблеми със сприятеляването... Лесно ли спечелвате новия/новата в компанията (класа), или гледате да останате по възможност сами за да заговорите въпросния/та...
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Авг 18, 2010 1:46 am

Лесно се запознавам, да, мога да се оправя в нова обстановка. Но това в никакъв случай не значи, че се сприятелявам. Просто си контактуваме, с мил тон, важен е също и отсрещния човек. Дали ще ти допадне като характер, настроение.. plezene
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Авг 18, 2010 3:34 am

Аз вече имам опит в новите среди.Когато бях 5.клас се преместих в ОУ П.Р.Славейков-Варна . Отначало ми беше много трудно, но накрая успях да завържа контакти, въпреки че класа се държеше никак мило с мен.. и попринцип да сприятелявам се бързо , но много често човекът пред мен се оказва не такъв за който съм го мислила . Имам много малко истински приятели/приятелки,с които съм напълно искрена и мога да споделя абсолютно всичко от живота ми, другите са просто познати...
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Авг 18, 2010 8:52 pm

Доста трудно се сприятелявам, пък да не говорим за най-добра/добър приятел :P
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Авг 25, 2010 12:59 am

Лесно мога да завържа първи разговор, а ако човекът ми се види мил, симпатичен, интелигентен и интересен, може да продължим да си говорим, след това да си разменим телефон/скайп, да се харесаме, да излизаме и вече да сме приятели. Но това се случва сравнително рядко при мен - обикновено все намирам някакви косури на хората... Въпреки това се старая да поддържам добри отношения и с тези, които не харесвам чак толкова много, защото човек никога не знае на какво може да се натъкне. Много често в работата (или в даскало понякога като ни разделят на групи) ти се налага да работиш с други хора и е добре да си добър и любезен. hi
Върнете се в началото Go down
Fullmetal Alchemist
Нова надежда
Нова надежда
Fullmetal Alchemist


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 29

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyПон Авг 30, 2010 3:42 pm

wohoo като започнах в новото даскало, не познавах никого ии минах и се запознах с всеки, принципно съм приказлив човек и нямам проблеми със запознанствата. Но сприятеляване... т'ва вече, трудно. Нямам пълно доверие на никого, нито пък имам нуждата да споделям и така нататък, познати много, приятели не.
Върнете се в началото Go down
Ellie.. : )
Зарибен
Зарибен
Ellie.. : )


Брой мнения : 64
Join date : 26.08.2010
Age : 28

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyЧет Сеп 02, 2010 10:35 pm

wake up dead написа:
Доста трудно се сприятелявам, пък да не говорим за най-добра/добър приятел :P

Същото и при мен.
Върнете се в началото Go down
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyПон Сеп 06, 2010 3:47 pm

Аз се доверявам много лесно на хората. Понякога съжалявам за това, но просто съм си такава. Ако ми се случи нещо интересно, винаги бързам да го споделя с някого. Може да е весело или тъжно, може да прилича на самохвалство или на клюкарство, но ако не го споделя някакси... не знам, остава си само за мен. А какво по-хубаво да се учиш от грешките на другите, вместо сам да си патиш, или да окуражиш някого, ако той има нужда от това, или просто се посмеете заедно.
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyВто Сеп 07, 2010 8:32 pm

Аз трудно си намирам приятели. И понеже чета все едни такива книги (фентъзита), в които главният герой винаги има трима до четирима истински приятели, които са готови да си дадат живота за него, аз имам твърде големи очаквания от хората, които наричам свои приятели. Наскоро разбрах, че такова нещо като истинско приятелство, при което сте готови да жертвате собствения си живот, за да помогнете на другия, не съществува.
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyВто Сеп 07, 2010 11:50 pm

^ Съществува, просто все още не си попаднала на подходящия човек. Има време, сега в гимназията сигурно ще се намерите. Все пак приятелството се гради с години, не става от днес за утре. Ако искаш ми пиши по скайп да ти дам скайпа на едно момиче, което също е луда по подобни филми и книги. plezene
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
darsitu
Зарибен
Зарибен
darsitu


Брой мнения : 90
Join date : 20.08.2010
Age : 27

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Сеп 08, 2010 4:54 am

Аз също мисля, че подобно приятелство съществува, просто не си попаднала в такава ситуация, че някой да те спасява и да се жертва за теб :DDD :DDD
Върнете се в началото Go down
wake up dead
Фен
Фен
wake up dead


Брой мнения : 148
Join date : 18.08.2010
Местожителство : Hell ]:)

Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? EmptyСря Сеп 08, 2010 5:51 pm

Аз да се жертвам за някой друг - wow wow wow wow wow
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се справяте със сприятеляването? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте със сприятеляването?   Как се справяте със сприятеляването? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как се справяте със сприятеляването?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: