Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къде смятате да влизате след 7.клас ?

Go down 
+8
white wolf
blah blah
wake up dead
Mitko.Velinov
Baby_G
RedJeans
Siyanah
Yonito.0
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyСря Сеп 08, 2010 4:47 pm

Парите си заслужават, заради отварящите се възможности. Idea study
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 2:06 am

Ама вие тук само варненци ли сте ?? wow
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 2:11 am

darsitu написа:
Да, така е, дори и да не си изкарал сертификати в гимназията, може да ги искараш от къде ли не - курсове във училища "Европа", "Фарос", "Британика" и още много такива... само дето ще трябва да плащаш допълнително :DDD

Аз така ще правя. Тази година ще се напъна да вляза в Ляйстунгклясе и някъде 12 клас ли кога беше ще държа DSD (Deutsch sprachdiplom-не знам дали така се пише :Д)Едновременно с това имам планове и да продължа курсовете в училища Европа и там да изкарам Toefl и там някакви сертификати на Кемридж или нещо такова :DDD , така мисля, че ми се отварят вратите за учене в чужбина usmivka Естествено и пари ще трябват, но ще видим какво ще стане,.. usmivka
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 2:32 am

Предимно варненци сме, но има и от други градове hilene

За тоя напредналия клас - в 8 клас ли става разпределението, или по-нагоре? Държи се някакъв изпит, предполагам. По първи или втори език, в случая АЕ или НЕ?
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 2:52 am

Лайстунсгкласе е за НЕ, напреднало изучаване, почти сигурна съм, че е от 9 клас нататък./
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 3:46 am

Ами в края на 8ми клас се държи изпит, издържиш ли го-влизаш, и от 9ти клас си в Ляйстунсгклясе..и да за НЕ става дума cute
Върнете се в началото Go down
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 9:14 pm

Честно казано не знам дали ще се местя. Зависи, ако ме приемат де но сегашното училище, в което искам да остана е най-близо. Макар че хората там са гадни (повечето), а приятелките ми ще се местят най-вероятно. trevojen
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 9:34 pm

Първо - учи и имай вяра в себе си. Ще те приемат, стига да си положила труд.

Второ - не гледай кое училище ти е близо. Като подаваш документи на работа никой не го интересува къде ти е гимназията, важно е да имаш добро образование.

Трето - ти сама си казваш, че хората са гадни. Което значи, че ще ти пречат малко или много. Предполагам не искаш да си имаш проблеми.

Моят съвет е да учиш хубаво тая година. После си кандидатстваш в някоя хубава гимназия - математическа, езикова.. или каквото те влече и записваш там. Ако не го направиш после ще съжаляваш цял живот, но няма връщане назад ne
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Tonny
Фен
Фен
Tonny


Брой мнения : 143
Join date : 08.09.2010
Age : 26
Местожителство : Bon Temps

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 9:49 pm

Аз в момента съм в езикова и тя по принцип е най-добрата в града. Но те така казват, не знаят какво става вътре в училището.. Повечето учители не ги интересуват оценките ни или дали ще задобреем. Например по изобр. из-во имахме една госпожа, която ни пишеше оценки пък дали ще задобреем наш си проблем. Поставя ни тема - рисувай. :DDD Имахме също и една госпожа по Музика, която беше направо .. Абе добре, че се махна от поста си. Сякаш нищо не и пукаше, какво мислят хората за нея, какво трябва да промени в държанието си. Но пък си тръгна една госпожа, която доста хора не уважаваха, а тя беше много добра. Познаваше се с майка ми, а и просто беше прекалено добра да угоди на такива простаци. Не че съм супер по География (това преподаваше тя), но не ми викаше като коза.
Към въпроса: Хората не са толкова гадни, но повечето са кифли. (От учениците, а тези които ще останат в класа са гадните) Иначе си доста права за училището. Наистина не е важно дали ми е близко.
usmivka
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 10:56 pm

ТРЯБВА да се преместиш в по-хубаво училище. Освен от труда, който положиш, за да научиш нещо, много зависи и от това колко е добър учителя. Не можеш да продължаваш в същото даскало, ако учителите са толкова незагрижени за накъде отиват възпитаниците им.
Върнете се в началото Go down
Esteticlove
Фен
Фен
Esteticlove


Брой мнения : 237
Join date : 09.09.2010
Age : 27

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 10:59 pm

Esteticlove написа:
Ами в края на 8ми клас се държи изпит, издържиш ли го-влизаш, и от 9ти клас си в Ляйстунсгклясе..и да за НЕ става дума cute

Ъхх оказа се, че слуховете, които бях чула, са верни - след 8 клас нямалко да се сформира Ляйстунгсклясе в моето даскало, а чак след 10 клас като тогава щели да се гледат оценките по Немкси език и всички други предмети, които ги караме на немски .. Егати mnogo si zle Аз най-вече заради ДеЕсДе-то влезнах там, а то кво стана.. най-много до 10ти клас даскалката,която води подготвителнитее да напусне, че и такъв слух чух u4udvane
Върнете се в началото Go down
darsit0
Зарибен
Зарибен
darsit0


Брой мнения : 82
Join date : 03.10.2010
Age : 26
Местожителство : varna

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПон Окт 04, 2010 2:33 am

Ае хора, 4ег къде беше? wow
Върнете се в началото Go down
Yonito.0
Фен
Фен
Yonito.0


Брой мнения : 117
Join date : 16.08.2010
Age : 27

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПон Окт 04, 2010 2:46 am

в почивка .. до магистрала за златните и дружба ;д най-лесно вземаш 148 и мисля че слизаш на последната възможна спирка .. ама не съм сигурна ;д
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 EmptyПон Окт 04, 2010 3:32 am

да със 148 на последната спирка. 4ег е там, където беше преди Първа, ако ти говори нещо..?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде смятате да влизате след 7.клас ?   Къде смятате да влизате след 7.клас ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къде смятате да влизате след 7.клас ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къде ходихте последно?
» Къде ще карате Нова година ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: Училище и приятели-
Идете на: