Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Айде хора, канете приятели, да закръглим на 50^^
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Fullmetal Alchemist

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Fullmetal Alchemist
Нова надежда
Нова надежда
Fullmetal Alchemist


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 29

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyПон Авг 30, 2010 3:40 pm

Аз съм сама ще си направя темата.
Така. Тук като гледам нямам познати, което е странно, при положение, че аз имам достойно лоша репутация из форумите. Славя се с БАН почти навсякъде. Нвм.
Аз съм Алекс(андра) на 15, почти 16 години, от един тъп мангалски град, уча за програмист- втора година, в уж елитно училище, в не толкова елитен клас. Всестранно развита личност съм, мога да снимам, да пиша, да програмирам и да играя WoW. Като заговорих за WoW... част от живота ми, както и на всеки обвързан с компютъра човек ? Мечтата ми е да стана хирург, обичам болници. Хората за мен са просто хора, нямам никакви по различни от служебни чувства към някого. От което се подразбира, че нямам много приятели, фейл, нямам приятели. Хората ме уважават, защото... всъщност и аз не знам, защо, но не съм останала без хора до себе си. Аз съм организаторът на всичко, в училище съм маастър, обичам математика, биология, физика, електротехника, програмиране ляляля. Самообучавам се на японски език, от скоро. Вече мога да поздравя някой,да му кажа кажа името си, да му преброя до 10 и да кажа, че съм глупачка. И sayonara естествено xD.
Един от всичките банове които съм изядала беше за хакерство ^___________^ като си спомня все още ми става смешно.
Мисля, че казах достатъчно xD. Питайте к'вото ви интересува~
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyПон Авг 30, 2010 5:09 pm

Уха.. наистина всестранно развита личност :DDD Само не мога да ви разбера какво толкова намирате в тая WoW?!

Защо не влезе в училище с японски, след като толкова ти се учи? Аз искам с китайски да се занимавам, жалко само, че няма такава паралелка във Варна ;//

Очаквам съвсем скоро да си вляза във форума и да разбера, че нямам достъп до него, заради новодошлия хакер :DDD Моля те, не го прави wow

Останах с впечатлението, че нямаш много приятели. Имаш ли домашни любимци, които да заместват хората по някакъв начин, или и сама ти е добре opa
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Fullmetal Alchemist
Нова надежда
Нова надежда
Fullmetal Alchemist


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 29

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyПон Авг 30, 2010 10:56 pm

WoW и аз не знам какво му харесва, но факт е, че без него не мога xD
Няма, аз съм миролюбива.
Амии... с грешно мнение остават хората, като им кажа, че нямам приятели, това не означава, че нямам познати с които да излизам, напротив Т__Т, просто не ги имам за приятели. Дори се водя "най-добра приятелка" за някои хора, тъпотия xD Домашни любимции... имам, костенурка, която не знам как изглежда, почти не й обръщам внимание, те бяха две, но едната не разбрах кога е умряла, нашите не ми казаха, се тая.
Ние имаме китайски, мисля. И японски имаме, но даскалото е тъпо.
Върнете се в началото Go down
Moschino
Нова надежда
Нова надежда
Moschino


Брой мнения : 27
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyСря Сеп 01, 2010 3:45 am

От Русе ли си? Че за там се сещам с японски и китайски.
От кога го учиш?

И аз бях почнала с едни аудио уроци, ама.. всичко, което помня се ограничава до коничиуа, бака, сайонара, аригато гозаимас ии това е :DDD
Върнете се в началото Go down
Siyanah
Admin
Siyanah


Брой мнения : 530
Join date : 16.08.2010
Age : 28
Местожителство : При морето

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyСря Сеп 01, 2010 3:52 am

Съжалявам, че отговарям вместо авторката:
доколкото разбрах е от Варна, МГ, а не Русе.. (да ме поправи, ако греша)

Тва коничиуа и аз го знам wow Интересно ми е да науча йероглифите, но в интернет никъде не намирам. Помощ? Question
Върнете се в началото Go down
http://4fun.newstarforum.com
Moschino
Нова надежда
Нова надежда
Moschino


Брой мнения : 27
Join date : 17.08.2010
Age : 28

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyСря Сеп 01, 2010 4:14 am

След аудио уроците си бях намерила и сайт с 10 урока /писмени/ по японски. Самообучение де. Та имаше таблици и т.н.т, ама не можеш да си ги свалиш, че да ги принтираш :/ Та Прийнтскрийн на страницата, пейнт, фотошоп и тадаа имаш си таблица :DDD
А на тях бяха написани азбуката, канджита, разни изрази етц.. ако ги намеря ще ти пиша metul
И за да не е спам към авторката:

Какви метъл групи слушаш? :P
Върнете се в началото Go down
Alex :D
Гост




Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyНед Сеп 05, 2010 4:27 am

Жалко, че не съм споменала каква е паролата ми xD забрайх я мамка му
та да отговоря.
SLAYER, Cradle of filth, Cannibal Corpse, Hate Eternal, Within Temptation
И обичам Алис Купър
бтв моля админката да ми смени паролата и да ми я каже, понеже и имейла си не помня /me hide.
Върнете се в началото Go down
white wolf
Фен
Фен
white wolf


Брой мнения : 190
Join date : 07.09.2010
Age : 28
Местожителство : Гора тилилейска

Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  EmptyВто Сеп 07, 2010 10:33 pm

Fullmetal Alchemist написа:
Домашни любимции... имам, костенурка, която не знам как изглежда, почти не й обръщам внимание, те бяха две, но едната не разбрах кога е умряла, нашите не ми казаха, се тая.

В тенджерата и на супичка... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Fullmetal Alchemist  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fullmetal Alchemist    Fullmetal Alchemist  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Fullmetal Alchemist
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: -По широкия свят...- :: За мен-
Идете на: